Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Podzimní přehlídka krásy

[Tisková zpráva] Ochutnávku z českého i zahraničního showbusinessu i tentokrát nabídne TOP STAR magazín. Hned dva chody vám naservírujeme ze světa miss – reportáž o rozporuplné Miss ČR Anetě Vignerové, ale také o milované světové miss Taťáně Kuchařové. U ženské krásy zůstaneme a exkluzivně vás zavedeme na módní oskary Elle Style Awards.

Sdílet

Na závěr nebude chybět čerstvá zpráva o rozchodu Daniela Hůlky se Šárkou Vaňkovou. Daniel nám ji totiž potvrdil a šokovaná Šárka se TOP STAR magazínu se svým zklamáním samozřejmě také netajila. Nenechte si ujít jedničkový TOP STAR magazín ve středu 11. 11. od 21.20 na Primě!

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Daniel Hůlka – rozchod
Daniel Hůlka potvrdil rozchod se Šárkou Vaňkovou. Ta se vše dozvěděla den před natáčením naší exkluzivní reportáže a přiznává, že to pro ni byl šok.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Nová Miss ČR
Aneta Vignerová je novou Miss ČR. Je jí jednadvacet, má o třicet let staršího přítele a rozdělila národ na kritiky a obdivovatele. Jak se líbí vám?

TOP STAR ODHALENÍ: Prarodiče Taťány Kuchařové
TOP STAR vyrazil až do slovenské dědinky Horné Orešany, kde žijí prarodiče naší Miss World. Proč se s nimi přestala stýkat?

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Sabina Laurinová
Herečka Sabina Laurinová se po mateřské vrací do práce. TOP STAR s ní strávil celý den a doprovázel ji také při focení zajímavého kalendáře.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Podivná příjmení slavných
Nový trend v příjmeních? Eva Decastelo Aichmajerová, Vendula Auš Svobodová, Petra Eliáš Voláková a mnoho dalších nosí komplikovaná a kombinovaná příjmení…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Elle Style Awards jen v Top Star Magazínu
Slavné modelky, světoví návrháři, stylisté a vizážisté. Všichni, kdo žijí módou, se poprvé sešli v Praze.

TOP STAR ODHALENÍ: Pavlína Němcová – focení
Úspěšná topmodelka a herečka Pavlína Němcová přiletěla do Prahy a ztratila kufry s oblečením. Naštěstí ho v naší reportáži nebude potřebovat!

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT:
TOP STAR dal jméno malému žralokovi. A jaké to bylo, to vám tedy prozradíme!