Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Romana Jákl Vítová nedávno porodila – a už se svléká do plavek

[Tisková zpráva] Středeční večer patří TOP STAR magazínu, který vás jako obvykle zavede do světa slavných. I tentokrát je pro vás připraveno hned několik pikantních reportáží. Nenechte si ujít například sexy postavičku Romany Jákl Vítové nebo seznámení s čerstvě narozeným synem zpěváka Petra Bendeho. Sledujte TOP STAR magazín ve středu 20. května ve 21.20 na Primě!

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Fontána pre Zuzanu
Po dvaceti letech od premiéry první Fontány pre Zuzanu proběhla obnovená premiéra a chystá se megakoncert! Vzpomínáte na hity Voda, čo ma drží nad vodou nebo Prvá láska?

TOP STAR ODHALENÍ: Diana Kobzanová v nové roli
Diana Kobzanová není jen modelka a moderátorka. Troufne si i na převážně mužskou disciplínu – rallye. Jak jí padne role kopilotky?

TOP STAR CELEBRITY: Petr Janda o miminku
Rocker, leader skupiny Olympic Petr Janda čeká se svou o 40 let mladší manželkou Alicí miminko. Několikanásobnému otci se už v srpnu narodí – v pořadí třetí – holčička.

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: Romana Jákl Vítová v plavkách
A máme tu pánskou podívanou! Sexy postavička Romany Jákl Vítové, které ani její nedávné těhotenství neubralo na kráse, a nová kolekce plavek.

TOP STAR ODHALENÍ: Regina z Vyvolených
Regina Holásková nechala svou roční dceru na silnici a utekla! Navíc jí amputovali část prstu, je bez peněz a, jak sama říká, totálně na dně…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Petr Bende otcem
Štěstí z narození syna prožívá zpěvák Petr Bende. Jmenuje se Matyas, v době natáčení mu bylo 17 dní a my se za ním jeli podívat do Ostravy.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Zákeřná nemoc slavných
Rakovina si nevybírá. Boj s touto nemocí prohrála např. Věra Galatíková, Helena Růžičková, Miroslav Moravec, Boris Rösner. V TOP STAR magazínu otevřeně promluví o svém vítězství nad touto nemocí modelka Vlaďka Erbová a podnikatel Petr Vlasák.

TOP STAR REPO: Karel Gott
Karel Gott oslaví sedmdesátku! Televize Prima se připojuje k dlouhé řadě gratulantů celovečerním dokumentem, ve kterém čtyři desítky známých osobností vzdají hold výjimečnému talentu…

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE:
Gábina si tentokrát vyrazila na večírek s další krásnou ženou, naší Miss World Táňou Kuchařovou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).