Hlavní navigace

TOP STAR Magazín: Rozchody celebrit

[Tisková zpráva] První listopadová středa bude večer opět patřit novinkám ze světa showbusinessu a TOP STAR magazínu. Tentokrát se mimo jiné podíváme na zoubek hned dvěma hvězdným vztahům – a to na údajný rozchod Václava Noida Bárty a na potrvzený rozchod Miss World Taťány Kuchařové. Ve světě modelingu pak navštívíme svůdnou Elišku Bučkovou, a dokonce i zpěvačku Ewu Farnou, která si vyzkoušela, jaké to je stát na módním molu. Sledujte TOP STAR magazín již tuto středu od 21.20 na Primě!

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Noid – rozchod s přítelkyní?
Všude se mluví o rozchodu Václava Noida Bárty s přítelkyní Alenou Jáklovou. TOP STAR se vydal s kamerou zjistit pravdu.

TOP STAR ODHALENÍ: Přirozená krása nestačí…
Přirozené kráse odzvonilo. Plastické operace vládnou napříč světadíly. Na přeplněných klinikách se plní sny o „zajíčcích“ v posteli…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Miss World
Vztah mezi Taťánou Kuchařovou a radním Milanem Richterem trval 2 roky. Konec příběhu, o kterém vlastně nikdo nic nevěděl.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Ewa Farna v kroji
Ewa Farna trochu jinak. Třikrát jinak. V kroji, plavkách a jako modelka na módní přehlídce.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: KAREL GOTT a jeho gesto
Karel Gott vyjádřil svou kritiku netradičním gestem. Jak vysvětlí pozdvižený prostředníček v Top Star magazinu, kterým ohodnotil svoje odpůrce?

TOP STAR ODHALENÍ: Bořek Slezáček
Bývalý manžel Simony Krainové měl v létě těžkou autonehodu. Zraněná byla i jeho maminka, která s ním jela ve voze. Řídil pod vlivem alkoholu a bez řidičáku?

TOP STAR ODHALENÍ: Eliška Bučková
„Cudná holka showbusinessu“ – tak se mluví o modelce, která zásadně nepředvádí spodní prádlo a nikdy nenafotila sexy fotky. Ovšem tentokrát udělala výjimku…

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT:
TOP STAR dostal pozvánku na jeden čistě nealkoholický večírek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).