Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Simona a Agáta – rvačka na spadnutí?

[Tisková zpráva] Ve středu večer se v TOP STAR magazínu opět dozvíte všechno podstatné ze showbusinessu. Svět celebrit se totiž zajímavými aférami jenom hemží. Kam až došly spory modelek Simony Krainové a Agáty Hanychové? A kdo se kromě Ivany Lutovské a Vlaďky Erbové ještě svlékl na pláži? Nejen to se dozvíte v TOP STAR magazínu ve středu 3. června ve 21.20 na Primě!

Sdílet

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: Potomci slavných rodičů
Jaké je vyrůstat vedle slavného rodiče? Tentokrát TOP STAR magazín vyzpovídal dceru Petra Jandy Martu, která po úspěšné kariéře v Německu dostala nabídku zpívat v Praze. Další je Stázinka, dcera Mirjam Landové a Dana Landy.

TOP STAR ODHALENÍ: Miss Iveta Lutovská na pláži
Česká miss Iveta Lutovská se konečně svlékla. Prozatím jen do plavek, zato společně se silikonovou modelkou Vlaďkou Erbovou, a navíc v Itálii…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Hádka Simony Krainové a Agáty Hanychové
Modelka Simona Krainová nechala vyvést z akce, na které přebírala cenu za nejpopulárnější ženu roku, rivalku Agátu Hanychovou. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a veřejně se do ní zapojila i Veronika Žilková.

TOP STAR CELEBRITY: Zuzana Belohorcová z dovolené
Naše redaktorka Zuzana Belohorcová tentokrát nebude za, ale před kamerou. Právě se se svým přítelem vrátila z Monaka a přivezla nám reportáž ze závodů Velké ceny Formule 1.

TOP STAR ODHALENÍ: Sexy fotky ze smíchovské plovárny
Využili jsme pár letních dní a svlékli tři krásné modelky. Fotilo se na pláži uprostřed Prahy a vám se zrychlí tep!

TOP STAR ODHALENÍ: Noid s přítelkyní v Thajsku
Zamilovaný Václav „Noid“ Bárta byl se svou přítelkyní Alenkou na dovolené v Thajsku. TOP STAR magazín má pro vás kromě soukromých fotek i rozhovor o tajných zásnubách a společném životě…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Lucie Vondráčková
Je zpěvačka Lucka Vondráčková obětí šíleného fanouška, nebo má kolem sebe lidi tíhnoucí k mafiánským praktikám? Zeptali jsme se přímo u pramene…

TOP STAR REPO: Sexy nožky
Objektiv Jakuba Ludvíka se tentokrát zaostřil na krásné dlouhé nohy a svůdné zadečky našich modelek. Bude opravdu na co koukat!

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE:
Tápete, co máte vytáhnout ze šatníku, abyste byli „in“? Tak sledujte naši Gábinu a módní policii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).