Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Šťavnaté novinky ze světa showbusinessu

[Tisková zpráva] Problémy v podnikání se nevyhýbají ani celebritám. Kdo přišel o nejvíce peněz? Ilona Csáková čeká miminko, co na sebe a o svém partnerovi všechno prozradí? Nenechte si ujít další výlet do světa showbusinessu s TOP STAR magazínem již tento čtvrtek 22. dubna ve 21.15 Primě!

Sdílet

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: Ilona Csáková
Ilona Csáková čeká vytoužené miminko! Přesto říká: „Chci zpívat až do porodu.“ Už se ví, že šťastným otcem je 37letý Radek Voneš, který za svou láskou jezdí z Brna. Prozradí nám o svém vztahu víc?

TOP STAR ODHALENÍ: Celebrity, které přišly o peníze
Myslíte si, že jste jediní, kdo má problémy v podnikání? I celebrity jsou jen lidé a TOP STAR magazín vám prozradí, komu z nich se nedařilo. Kdo přišel o nejvíc peněz?

TOP STAR CELEBRITY: František Ringo Čech
Muž mnoha profesí – herec, zpěvák, muzikant a malíř, spoluzakladatel skupiny Olympic a divadelní principál velmi originálním způsobem okomentuje několik nevěrných párů našeho showbusinessu… Odskáče to nejvíc Leoš Mareš?

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Agáta Hanychová
Agátu Hanychovou vám představíme nejen jako pařící rebelku, modelku čí stále nestálou přítelkyni Sámera Issy. Natočila celovečerní film a stala se i prezidentkou modelingové agentury…

TOP STAR ODHALENÍ: Michaela Maurerová
Míša Maurerová na konci ledna porodila dvojčátka – Josífka a Magdalénku. Jak zvládá dvojitou péči, pomáhá jí otec dětí a nestýská se jí po pracovním kolotoči?

TOP STAR CELEBRITY: Petr Svoboda otcem
Syn geniálního skladatele Karla Svobody, Petr, se stal otcem. Syn se mu narodil loni v prosinci. Ovšem už teď se obává únosu či vydírání…

Iveta Bartošová: TýTý 2009
Iveta si po 15 letech nadvlády Lucie Bílé vítězoslavně odnesla cenu v podobě zrcátka. TOP STAR magazín s ní byl toho dne v Bratislavě, kde účinkuje v taneční soutěži. Odpoledne vyrážíme do Prahy, zpěvačka se obléká a upravuje až cestou…

TOP STAR – AUKCE:
Pokračuje dražba, ve které si můžete koupit skvělé věci od našich celebrit. Neváhejte, celý výtěžek jde na dobrou věc!

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE:
Naše Gábina se znovu proplétala mezi známými tvářemi. Tentokrát to byl večírek plný automobilů…

TOP STAR ODHALENÍ: Bára Kolářová – nahá:
Modelka a majitelka jedněch z posledních nesilikonových prsou se vám ukáže v rouše Evině!