Hlavní navigace

Topfun a Hamé s.r.o. přinášejí pro zákazníky značky OTMA soutěž o filmy z nabídky Topfun

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun ve spolupráci se společností Hamé s.r.o. připravila pro zákazníky značky OTMA soutěž o stahování filmů z Topfun.

Sdílet

Značka OTMA společnosti Hamé s.r.o., nejsilnějšího hráče na českém trhu kečupů a rajských protlaků, tedy opět zpříjemňuje podzim svým zákazníkům a přináší jim zábavné zpestření podzimních dnů a večerů. Do promoce zahrnula celý sortiment svých produktů pod značkou OTMA tedy i její vlajkové lodi OTMA Gurmán, BIO kečupu a Dětského kečupu Otmánek. Vybere si tedy jistě každý a k výborné kvalitě a chuti připojí i skvělou zábavu s filmy od portálu TOPFUN.

Zákazníci, kteří si zakoupí 1 libovolný výrobek značky OTMA, mohou hrát denně o 20 filmů zdarma a navíc každý účastník soutěže získává garantovanou cenu jíž je 30% sleva na stažení jakéhokoli snímku z nabídky Topfun. Soutěž startuje 5.10.2009 a potrvá 8 týdnů a probíhá na území ČR i SK. Soutěž bude komunikačně podpořena bannery i aktualitami na webových stánkách www.hame.cz, www.topfun.cz a www.topfun.sk dále POS materiály na prodejnách a především na promočních obalech vybraných kečupů a hotových omáček OTMA. Kompletní pravidla pro ČR i SR budou k dispozici na webových stánkách www.otma.cz.

Stahovat filmy z nabídky Topfunu mohou i uživatelé MyCokeZone a to pomocí věrnostního programu na MyCokeZone. Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PaySec, PayPay, SuperCash převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS, audiotext). Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Pragofilm, Bebe TV, Mido film, Národní filmový archiv, Fishstone, Toplimit a mnoho dalších.

Mezi poslední filmové novinky patří například snímek Kozí příběh – pověsti staré Prahy, Sněženky a machři po 25 letech, nebo připravovaný Oscarový film Milionář z chatrče.

Topfun postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky a nasazování filmů majors studií, čimž se Topfun stane plnohodnotnou internetovou videopůjčovnou. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.