Hlavní navigace

Internetová videopůjčovna www.topfun.cz nabízí filmy ve zvýšené kvalitě

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun od dnešního dne přináší svým uživatelům jako jediná v ČR možnost vyzkoušet stahování filmu ve vyšší kvalitě obrazu. Nyní přináší thriler Proroctví z temnot s Richardem Gerem. Tento film je nabízen ve dvou kvalitách. Film s označením HQ je v rozlišení 720x576 a datovým tokem 2000. Film trvá 114 minut. Topfun tak očekává reakce uživatelů v souvislosti s nasazením vyšší kvality obrazu a následně je připraven nasazovat všechny novinky ve dvou dostupných kvalitách.

Sdílet

O filmu „Proroctví z temnot“: John Klein je spokojený a úspěšný washingtonský novinář. S milující manželkou právě zakoupili nový dům, ale při návratu se stane nevysvětlitelná nehoda. Poslední slova Johnovy ženy Mary „Viděl jsi to také?“ zanechávají na jazyku palčivé otázky. Co vlastně způsobilo její smrt? Jedinou stopou v nemocničním pokoji zůstávají kresby podobné nočním motýlům…

Dalším krokem v rozvoji serveru Topfun.cz je implementace hollywoodských filmových studií SONY Pictures a 20 Century Fox, jejichž vstup na server Topfun.cz zajišťuje společnost Bontonfilm a.s., který se tak významně spolupodílí na budování jednoho z největších projektů v oblasti internetové zábavy v zemích EU.

Topfun disponuje největší nabídkou platebních služeb. Zákazníci pro využití nabídky internetové videopůjčovny a digitálního prodeje hudby využívají plateb formou SMS plateb, audiotext, převod z účtu na účet, platební bránu e-banky, Pay Pay, mezi oblíbené patří také možnosti platby platební kartou.

Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejširší spektrum platebních metod. Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Česká televize, Mido films, Whisconti, Národní filmový archiv a mnoho dalších.

DIVIDA s.r.o. do projektu Topfun.cz připravuje také vstup několika dalších významných filmových studií. V hudební sekci Topfun.cz nabízí mimo jiné 350.000 skladeb mnoha společností, např. Warner Music a Sony BMG, RGM,…. Topfun jako jediný portál v ČR svým uživatelům na jednom místě nabízí film, hudbu i videoklipy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).