Hlavní navigace

Topfun přináší s bebe TV pořady pro nejmenší diváky.

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun rozšiřuje svou nabídku o pořady pro nejmenší diváky. Jedná se o animované pohádky a příběhy pro děti od 6 do 36 měsíců. Dodavatelem těchto pořadů je společnost Mega Max Media s.r.o., která provozuje službu bebe tv, bebe tv HD, bebe tv Mobile a další služby na územích České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Chorvatska, Černé Hory, Kosova, Malty, Kypru, Turecka, Nigérie, Estonska, Litvy, Rakouska, Nizozemí, Belgie a Lucemburska.

Sdílet

Stahovat filmy z nabídky Topfunu mohou i uživatelé MyCokeZone a to pomocí věrnostního programu na MyCokeZone. Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PayPay, převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS). Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Mido film, Národní filmový archiv, Fishstone a mnoho dalších. Zákazníci si mohou vybrat z bohaté nabídky hudebních skladeb a alb.

Topfun postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).