Hlavní navigace

Internetová videopůjčovna Topfun připravuje novou grafiku a několik funkcí

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun během třech týdnů nasadí novou grafickou podobu svých stránek. Změny budou znatelné především ve zjednodušení a zpřehlednění služby. Stránky včetně loga budou inovovány. Noví uživatelé získají možnost sledovat filmy z nabídky Topfun bez nutnosti registrace a to pomocí jednorázových SMS premium.

Sdílet

Topfun v návaznosti na připravované nasazení filmů majors studií nyní dojednává několik strategických partnerství u největších TV stanic a internetových portálů. Předmětem strategických partnerství je masivní marketingová podpora služby Topfun zaměřená na filmové novinky majors studií.

Služba Topfun je dostupná v teritoriu ČR a SK a v současné době registruje více jak 30.000 uživatelů. Filmy z nabídky Topfun je možné stahovat i díky různým akcím a strategickým partnetsvím, jako je například spolupráce se společností Hame a právě probíhající soutěží značky Otma www.otma.cz či za věrnostní body produktů Coca Cola a věrnostního programu MyCokeZone.

Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PaySec, PayPay, SuperCash převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS, audiotext). Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Pragofilm, Bebe TV, Mido film, Národní filmový archiv, Fishstone, Toplimit a mnoho dalších. Mezi poslední filmové novinky patří například snímek Kozí příběh – pověsti staré Prahy, Sněženky a machři po 25 letech, nebo připravovaný Oscarový film Milionář z chatrče.

Topfun postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky a nasazování filmů majors studií, čimž se Topfun stane plnohodnotnou internetovou videopůjčovnou. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.