Hlavní navigace

Topfun rozšiřuje možnosti platebních metod o službu PaySec

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun přináší svým uživatelům novou platební metodu – PaySec. "Platba přes PaySec je rychlejší než bankovní převod, dá se využít v e-shopech i mezi samotnými uživateli. Zákazníci ocení slevy a výhody při nákupech, a potěší je jistě i to, že nyní jsou veškeré platby PaySec mezi uživateli zcela bez poplatků," vybrala hlavní výhody ředitelka projektu PaySec Leila Goulliová. S platbami PaySec je možné nakupovat dárky ve více než 200 e-shopech. Přes Paysec se také platí za jízdenky a letenky či za nákupy v internetovových aukcích. PaySec nyní přináší zákazníkům Topfun dárek. Ti uživatelé Topfun, jež si aktivují službu PaySec dostávají od Pay Sec dárek 2 filmy z nabídky Topfun.

Sdílet

Stahovat filmy z nabídky Topfunu mohou i uživatelé MyCokeZone a to pomocí věrnostního programu na MyCokeZone. Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PaySec, PayPay, převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS, audiotext). Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Bebe TV, Mido film, Národní filmový archiv, Fishstone a mnoho dalších.

Topfun postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.