Hlavní navigace

Topfun rozšiřuje spolupráci se strategickým partnerem společností Pragofilm a.s.

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun zahajuje strategickou spolupráci se společností Pragofilm a.s. jež se stává významným partnerem videopůjčovny Topfun, jelikož jejím úkolem bude rozšiřování filmové nabídky Topfun o kvalitní díla nezávislých studií. Ročně se tak nabídka Topfun rozšíří o více jak 100 převážně „áčkových“ filmů. Diváci se mohou těšit na film Bestiář, který byl natočen na motivy bestselleru Barbary Nesvadbové, na držitelku Oscara za nejlepší herečku v hlavní roli Kate Winstel, jež účinkuje ve filmu Předčítač. Fanoušci Boba Dylana uvítájí snímek Beze mě. Zajímavé tituly jsou Zrádce, Probuzení...

Sdílet

V listopadu Topfun také uzavřel spolupráci s Televizní a filmovou společností T.H.A. s.r.o.. Ondřeje Trojana, jež produkoval několik velice úspěšných celovečerních filmů, mezi něž patří například Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo, Želary, Kruté radosti, Horem Pádem, Kráska v nesnázích, Medvídek, Umě dobrý nebo Film El Paso. Právě film El Paso, ve kterém hrají například Irena Horvátová, Linda Rybová, David Prachař měl v ČR s SK internetovou premiéru právě na Topfun. Film El Paso byl 19.3.2009 uveden v kinech a doposud nebyl vydán na DVD. Příznivci dramatu mají jedinečnou příležitost si tento film shlédnout již od 48.týdne právě na službě Topfun.

Topfun od závěru listopadu nasadil novou grafickou podobu svých stránek. Změny jsou znatelné především ve zjednodušení a zpřehlednění služby. Stránky včetně loga jsou inovovány. Noví uživatelé získají možnost sledovat filmy z nabídky Topfun bez nutnosti registrace a to pomocí jednorázových SMS premium.

Topfun v návaznosti na připravované nasazení filmů majors studií nyní dojednává několik strategických partnerství u největších TV stanic a internetových portálů. Předmětem strategických partnerství je masivní marketingová podpora služby Topfun zaměřená na filmové novinky majors studií. Služba Topfun je dostupná v teritoriu ČR a SK a v současné době registruje více jak 30.000 uživatelů.

Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PaySec, PayPay, SuperCash převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS ). Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Pragofilm, Bebe TV, Mido film, Národní filmový archiv, Fishstone, T.H.A., Toplimit a mnoho dalších.

Na leden 2010 je připravena premiéra velkofilmu z dílny Juraje Jakubiska – Bathory. Topfun postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky a nasazování filmů majors studií, čimž se Topfun stane plnohodnotnou internetovou videopůjčovnou. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.