Hlavní navigace

TopFunArt

[Tisková zpráva] Unikátní platforma Topfun nabízí skvělou možnost všem amatérským tvůrcům filmu pro zviditelnění svých děl. www.Topfun.cz je portál, jež nabízí služby internetové videopůjčovny a digitálního prodeje hudby. V sekci Film připravil záložku " TopfunArt - Amatérský film". Zde budou bezplatně zveřejňována veškerá filmová díla, která budete zaslána na Topfun. Nabídka je určena pro studenty filmových škol, amatérské filmaře, prostě pro všechny kdo točí filmy a chce se podělit o svou práci s ostatními příznivci.

Sdílet

Zájemci mají možnost o umístění svých filmů na platformu Topfun, stačí, když si velmi stručně napíší na email: podpora@topfun.cz o zaslání návrhu smlouvy, která dokladuje Jejich autorství k danému dílu. Film ideálně ve formátu WMV (Windows media video s rozlišením 640×480) na DVD zašlou na adresu DIVIDA s.r.o., Palackého 162, 755 01 Vsetín. Do obálky přiloží dvojí vyhotovení podepsané smlouvy o poskytnutí autorství díla. Dále je nutné ve smlouvě vyplnit veškeré údaje k dotčenému dílu jako jsou autor, obsazení, námět,… Pokud zaslaný film nebude porušovat zákony ČR a morální zásady bude v co nejkratším termínu nasazen na stránky Topfun a to ZDARMA ke stažení.

Těmito kroky chce Topfun podpořit vývoj a budoucí růst kinematografie v ČR a SK. Topfun bude pravidelně vytvářet diskuse, rozhovory a reportáže na toto téma. Amatérští filmaři se tak stávají nejen tvůrci obsahu, ale i režiséry a spoluautory tohoto projektu na podporu kinematografie.

Cílem Topfun je tituly mladých tvůrců dostat na veřejnost a představovat je i odborníkům, jež mohou mezi nimi najít další významný lidský potenciál.

Zároveň tímto projektem Topfun oslovujeme vedení filmových škol, pořadatelé festivalů, nadací, … všechny, kdo chtějí s Topfun v tomto projektu navázat hlubší spolupráci, aby neváhali a kontaktovali společnost DIVIDA s.r.o. a přinášeli další podněty a návrhy na rozvoj této myšlenky.

Společnost DIVIDA s.r.o. uzavřela dohodu o exklusivní spolupráci s největším filmovým vydavatelstvím v ČR společností BONTONFILM a.s. o elektronickém půjčování filmů prostřednictvím služeb VoD a IPTV na platformě www.topfun.cz.

Dalším krokem rozvoje Topfun je implementace Hollywoodských filmových studií SONY Pictures a 20 Century Fox, jejichž vstup do Topfun zajišťuje právě zmíněný Bontonfilm a.s.. Společnost Bontonfilm a.s. se tímto významně spolupodílí na budování jednoho z největších projektů zemí EU v oblasti internetové zábavy.

Portál www.topfun.cz má nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů. Topfun disponuje největším počtem platebních metod. Topfun zároveň spouští dostupnost filmové knihovny pro uživatele služeb IPTV, kdy připravuje akvizice u několika významných provozovatelů IPTV sítí. Se společností DIVIDA s.r.o na projektu Topfun také spolupracují například Česká televize, Mido films, Whisconti, Národní filmový archiv a mnoho dalších.

V hudební sekci Topfun nabízí mimo jiné tituly společností Warner Music a Sony BMG. Topfun jako jediný portál v ČR svým uživatelům na jednom místě nabízí film, hudbu, videoklipy. DIVIDA s.r.o. do projektu Topfun připravuje mimo jiné také vstup několika dalších významných filmových studií. V nadcházejícím půlroce by se tak měla filmová nabídka Topfun rozšířit minimálně o 1.000 kvalitních filmových titulů.