Hlavní navigace

TOPstroje.cz: Nový portál o technice nejen pro odborníky

[Tisková zpráva] Dnes byl oficiálně spuštěn nový informační portál o stavební, zemědělské a komunální technice s názvem TOPstroje.cz. Originální projekt nabízí odborné veřejnosti komplexní informační servis o zemních strojích, technickém příslušenství či výstavních a veletržních akcích v oboru. S tak širokým záběrem nemají TOPstroje.cz na tuzemské mediální scéně konkurenci.

Sdílet

Internetový portál TOPstroje.cz je určen především odborníkům ze stavebních, zemědělských, důlních a těžařských firem. Zajímavé informace zde naleznou samozřejmě také zaměstnanci firem vyrábějící stavební či zemědělskou techniku, pracovníci technických služeb či stavebních úřadů. Vzhledem k aktuálnosti a vysoké odbornosti mohou z portálu čerpat informace rovněž učitelé a studenti odborných či vysokých škol. Díky zajímavým tématům a pravidelným atraktivním soutěžím si na své přijde i laická veřejnost.

„Zpravodajství formátu, které je možná na TOPstroje.cz najít, na českém internetu zcela chybí“, uvedl vedoucí projektu Kamil Gric ze společnosti MEDIA1 CZECH REPUBLIC. „Nový portál je určen především pracovníkům, kteří přicházejí se stroji denně do styku, a dále pak manažerům a vedoucím představitelům firem, kteří mají rozhodovací pravomoc při výběru techniky. TOPstroje.cz jim nabízí unikátní kombinaci informací a praktických rad, jež jsou dále doplněny o služby jako katalog firem, bazar či databáze odcizených strojů. Do budoucna plánujeme i odborné recenze strojů a dalších zařízení,“ doplnil.

Jedná se o první letošní nezávislý mediální projekt společnosti MEDIA1 CZECH REPUBLIC. „Víme, co chtějí čtenáři číst i jaké informace jim chybějí. Máme proto již připraveny další projekty, které si velmi rychle najdou svou čtenářskou obec,“ uvedl Petr Lesenský, jednatel společnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).