Hlavní navigace

Topzine.cz dává příležitost studentům

[Tisková zpráva] Nový internetový projekt Topzine.cz, na kterém se podílejí studenti českých vysokých škol, nabízí svým kolegům možnost seberealizace. Na obsahu magazínové části projektu se může podílet každý talentovaný student.

Sdílet

„Dáváme tím studentům možnost nabýt praxi a získat první zkušenosti s redakčním systémem,“ uvedl koordinátor projektu Martin Peška. „Dnes téměř každý zaměstnavatel požaduje nejen vysokoškolský diplom, ale také dvouletou praxi, proto redakce Topzine.cz nabízí spolupráci s mladými lidmi, kteří mají zájem o redaktorskou činnost,“ dodal Peška.

„Nenabízíme žádnou finanční odměnu, pouze příležitost prezentovat své schopnosti. Všichni lidé, kteří se doposud do studentského projektu zapojili, pracují na Topzine.cz bez nároku na odměnu. Včetně mne,“ doplnil Peška.

Většina mladých lidí podílejících se na novém internetovém portálu studuje žurnalistiku nebo sociální a masovou komunikaci. Tým se mezi sebe nebrání přijmout ani studenty jiných oborů, pokud má dotyčný uchazeč perfektní psaný projev a kvalitní znalost českého jazyka.

Chcete-li se k týmu Topzine.cz také připojit, dejte o sobě vědět na mail hr@topzine.cz!

Portál Topzine.cz by měl zahájit oficiální provoz letos na podzim. V rámci zkušební verze je zatím od května veřejnosti přístupná magazínová část obsahující rubriky Hudba, Film, Sporty, Cestováni, Restaurace, Hry a fantastika, Styl a Vzdělání a kariéra.

Magazín najdete na adrese: http://www.top­zine.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).