Hlavní navigace

Tornado City, nové město v Second Life

[Tisková zpráva] Známý Tornado Club, místo zábavy ve virtuálním světě Second Life, se přestěhoval do nového Tornado City, samostatného města vytvořeného pro zábavu českých, slovenských i mezinárodních uživatelů Second Life.

Sdílet

Praha, 28.května 2008 – Lamberto Bonetto, provozovatel klubu Tornado Club, otevřel ve virtuálním světě Second Life kompletní město, do jehož středu se přestěhoval i zmíněný klub. Tornado City je ukázkou současného moderního designu, který virtuální svět Second Life umožňuje. Hlavním cílem je umožnit uživatelům Second Life zábavu, proto mimo zmíněného klubu najdete ve městě i lunapark s řadou digitálních atrakcí. Mezi nimi najdete například i strašidelný zámek, obří houpačku, kolotoče. Příznivci sportu mohou využít tenisových kurtů, jízdu na vodních skútrech, skateboardové drá­hy,

„Plním si sen, který se v reálném světě, za stejnou cenu, nedá splnit,“ říká Lamberto Bonetto, vlastník, provozovatel i budovatel nového Tornado City. Náklady na pořízení a vybudování nového města odhaduje zhruba na dvacet tisíc korun.

Tornado City se nachází na samostatném ostrově, takže je možné relaxovat na dlouhých plážích, stejně tak jako trávit čas v barech tancem či klábosením s přáteli. Příznivci japonské architektury ocení sympatickou japonskou zahradu. Ve městě pochopitelně najdete i moderní nákupní zónu, konferenční středisko. Můžete se projet tramvaji či v moderním monorailu. Návštěvníci ze vzdálených míst mohou využít i služeb místního hotelu. A vzhlédnete-li do oblak, najdete i aktivní vzducholoď. A vysoko v oblacích se pilně pracuje na vesmírné atrakci.

„Tornado City ukazuje současné trendy v Second Life, moderní stavby, interaktivní prvky, prostředí bohaté na detaily a hodně odpovídající tomu, jak by podobné přímořské městečko vypadalo,“ říká Daneel Shelman, jeden z obyvatelů virtuálního světa Second Life.