Hlavní navigace

Toshiba představila řadu chytrých Full HD 3D Ready televizorů

[Tisková zpráva] S novými televizemi řady Toshiba TL zažijí diváci vysokou kvalitu obrazu v kombinaci s množstvím on-line funkcí a fascinujícím 3D zážitkem.

Sdílet

Praha, Česká republika, 22. března 2012 – Společnost Toshiba Europe GmbH představuje novou řadu Toshiba TL933/963 a oživuje tak svou řadu Full HD 3D ready Smart LED televizorů. Jeho širokoúhlý 16:9 LCD panel s LED podsvícením Edge je připraven na využití 3D a poskytuje Full HD rozlišení 1920×1080p. Televizory TL933/963 umí převádět veškerý dvourozměrný obraz do 3D podoby. Diváci si tak mohou s použitím aktivních 3D brýlí vychutnat všechny pořady a filmy v 3D kvalitě (brýle nejsou součástí dodávky). Modely TL933/963 jsou k dispozici v úhlopříčkách 80 cm (32"), 102cm (40") a 117cm (46"). Technologie LED podsvícení umožnila dosáhnout sérii TL933 velmi tenkého designu ve spojení s energetickou úsporností. K dispozici jsou 4 HDMI porty, integrovaný televizní tuner pro příjem vysílání DVB-T a DVB-C (TL933) nebo pro DVB-T/T2, DVB-C a DVB-S/S2 (TL963). Tyto chytré televize otevírají uživatelům také obrovské možnosti díky snadnému přístupu k velkému množství multimediálního obsahu internetu.

Nejnovější 3D technologie umocňují vynikající zážitky
„Novou řadou TL933/963 Toshiba rozšiřuje množství svých produktů využívajících 3D technologie. Stále více zákazníků přichází na chuť fascinujícím 3D možnostem,“ vysvětluje Andy Bass, viceprezident pro prodej a marketing společnosti Toshiba Europe GmbH. „Zákazníci, kteří dosud nenahlédli do světa 3D se mohou nyní připravit na novou budoucnost. Po rozšíření o brýle Active Shutter 3D poskytnou tyto televize celé rodině působivý vstup do všech dostupných 3D zážitků.“

Pokročilé technologie zlepšují kvalitu obrazu HD
Kromě rozlišení Full HD je zásadním benefitem nových modelů TL933/963 integrovaná technologie 200 Active Motion & Resolution (AMR). 200 AMR tvoří rychlé pohyby v obraze plynulé a ostré a vylepšuje tak zážitek ze sledování zejména sportovních přenosů a akčních filmů. Funkce AutoView neustále kontroluje a upravuje optimální nastavení displeje v závislosti na světelných podmínkách okolí televizoru.

On-line funkce rozšiřují zážitky
Uživatelé TL933/963 se mohou snadno připojit k internetu pomocí připojení síťového kabelu LAN nebo s využitím Toshiba Wi-Fi ® USB adaptéru (prodává se samostatně) a seznámit se „Toshiba Places“ – online portálem společnosti Toshiba, který nabízí přístup do světa obsahu prostřednictvím specializovaných aplikací (liší se v závislosti na zemi). K dispozici jsou například služby „video na vyžádání“ AcetraxTM, MaxdomeTM nebo Viewster, miliony videí na YouTube ™ a Dailymotion, hudba s iConcerts a Aupeo!, televizní služby jako BBC iPlayer a Euronews a také samozřejmě oblíbené sociální sítě Facebook ™ a Twitter ™. Další aplikace přibývají do Toshiba Places každý měsíc zcela automaticky, bez nutnosti provádění jakýchkoli aktualizací. Diváci mohou také využít speciálního průvodce MediaGuide od Rovi, který poskytuje podrobné výpisy programů, speciální nabídky a poutavé informace ze zákulisí akcí, filmů a herců.

Více připojení pro větší zábavu
Dva USB porty umožňují uživatelům připojit a sledovat na televizní obrazovce nejen filmy a fotografie z malých USB „klíčenek“ nebo externích pevných disků, ale také poslouchat hudbu na nich uloženou přes stereofonní reproduktory televize s certifikací Dolby ® Digital Plus. Integrovaná funkce „USB Video Recording“* nabízí možnost nahrávat na připojený externí pevný disk oblíbený televizní pořad, zatímco si může divák užívat ve vysokém rozlišení všech multimediálních možností ze zařízení, jako jsou například herní konzole nebo Blu-ray™ přehrávače připojené na HDMI porty této televize.