Hlavní navigace

Toulavá kamera České televize má své speciální webové stránky

[Tisková zpráva] Pořad Toulavá kamera má vlastní webový speciál na adrese: www.toulavakamera.cz

Sdílet

Oblíbený pořad České televize Toulavá kamera, jež před nedávnem oslavil pětileté výročí svého vzniku, přichází s novinkou v podobě speciálních internetových stránek s adresou: www.toulavaka­mera.cz.

„K pátým narozeninám našeho pořadu jsme se rozhodli spustit také jeho internetový speciál. Divák v něm najde nejen právě odvysílané reportáže, ale postupem času do něj chceme zařadit také co nejvíce příspěvků z archivu,“ prozrazuje autorka Toulavé kamery i internetového portálu Iveta Toušlová a dodává: „A to není všechno. Každá nová reportáž bude nyní obsahovat i tipy našich redaktorů, jakýsi bonus, který se na televizní obrazovce neobjevuje.“

Důležitou součástí webu je jeho přehledné rozčlenění na jednotlivé kraje, možnost vyhledat si ubytování v daném kraji, stejně jako příležitost pro návštěvníky stránek aktivně se podílet na obsahu internetové Toulavky. „Diváci nám mohou posílat své články, fotografie a v budoucnu i videa o zajímavostech z jejich regionu. Vybrané příspěvky zveřejníme na webu a ty nejpovedenější odměníme,“ zdůrazňuje Iveta Toušlová.