Hlavní navigace

Toulky záhadnou lidskou myslí

[Tisková zpráva] SOBOTA - O sobotním večeru se od 20.15 hod diváci Primy Cool setkají s neobvyklým žánrem poloanimované a velmi černé komedie. Snímek s názvem Monkeybone, překládaný jako Opoparchant, vypovídá příběh neúspěšného kreslíře, který však jednoho dne prorazí do světa s nejprovokativnějším komiksem všech dob s názvem Opoparchant. Místo slávy však čeká hlavního hrdinu pekelné dobrodružství ve fantaskní říši všech nočních můr, kde propustka ven vede jen skrze samotnou Smrt.

Sdílet

Od 21.55 se představí romantické drama s názvem Majestic a s bravurním výkonem Jima Carreyho v hlavní roli. Hrdina snímku je hollywoodský scenárista Peter, jenž po nehodě trpí dočasnou ztrátou paměti. Náhodou skončí v městečku, kde jej všichni považují za pohřešovaného válečného hrdinu Luka, a on tak získá vše, co si kdy přál. Tedy aspoň do chvíle, než se mu začne vracet paměť a je postaven před nelehké dilema. Zajímavostí snímku je, že milostný dopis válečného hrdiny Luka čte herec Matt Damon, který hrál vojáka ze stejné jednotky ve filmu Zachraňte vojína Ryana.

NEDĚLE – V neděli nabídne Prima Cool divákům od 20.15 hod komediální drama Procitnutí v Garden State se Zachem Braffem a Natalii Portmanovou. Název Garden State je přezdívkou pro New Jersey, kde se celý příběh odehrává a kam se hlavní hrdina v úvodu vrací, aby našel sám sebe. Seznamuje se s mladou místní dívkou Sam, která se podobně jako on musí nejdříve vyrovnat s vnitřními problémy, než je schopna navázat plnohodnotný vztah. Režisér i představitel hlavní role Zach Braff do filmu přidal i zážitky z vlastního dětství a hereckých začátků, které pro něj byly před úspěchem seriálu Scrubs velmi těžké.

Víkend zakončí od 22:00 sci-fi horor originálního názvu Sssssss. V něm je student medicíny David nejprve poctěn, že může pracovat jako asistent proslulého hadího experta. Brzy ale zjišťuje, že v laboratoři se odehrávají podezřelé experimenty, jejichž cílem je přeměnit člověka ve vládce hadů – kobru královskou. A Davidovi rychle dochází, kdo má být další obětí šílené vědcovy mysli. Režie snímku se ujal slavný Bernard L. Kowalski, mimo jiné tvůrce Mission: Impossible, Wild Wild West nebo Columba.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).