Hlavní navigace

Továrna Sharpu Kameyama 2 navyšuje výrobní kapacitu

[Tisková zpráva] Společnost Sharp navýší kapacitu pro výrobu LCD panelů ve své továrně Kameyama 2 o přibližně 10 procent, aby uspokojila zvyšující se poptávku po LCD panelech pro televize.

Sdílet

Praha, 21. července 2009. V dubnu 2009 Sharp oznámil, že uvedl továrnu Kameyama 2 do plného provozu (s produkcí 90 000 skleněných substrátů za měsíc) a dále že plánuje spustit v říjnu 2009 s předstihem oproti původnímu plánu novou továrnu na LCD panely ve výrobním komplexu v Sakai.

Od té doby se ustálila poptávka výrobců televizí z celého světa po LCD panelech. Z toho důvodu se Sharp rozhodl zvýšit koncem srpna výkon výroby a měsíční produkci továrny Kameyama 2 na 100 000 kusů skleněných substrátů.

Továrna Kameyama 2 vyrábí nejmodernější LCD panely na světě už od zahájení provozu v roce 2006. Zároveň jako výrobce panelů používaných v LCD televizích Sharp AQUOS významně přispívá k posílení značky a image televizorů AQUOS.

Kameyama 2 bude zároveň i nadále pokračovat v rozvoji své vlastní výrobní technologie jako modelová továrna podle konceptu Sharpu vertikální integrace výroby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).