Hlavní navigace

TRADE and TECHNOLOGY a.s. spustila digitální vysílání TV Nova ze satelitu

[Tisková zpráva] Společnost TRADE and TECHNOLOGY a.s. (TaT), tradiční distributor dekódovacích karet pro příjem českých programů ze satelitu, dnes zpřístupnila program TV Nova. Uživatelům dekódovacích karet TRADE and TECHNOLOGY (dříve Czech Link) se tak otevřela možnost přijímat kompletní balík nejsledovanějších TV programů, a to jak veřejnoprávní ČT tak komerční Prima TV a TV Nova.

Sdílet

Zařazení programu TV Nova do programové nabídky TaT předcházely nutné legislativní kroky, získání registrace pro šíření převzatého vysílání TV Nova a uzavření smluv s partnery a servisními organizacemi. Díky trpělivému a legislativně čistému postupu jsme získali všechna potřebná povolení a kvalitní smlouvy. Proto můžeme našim uživatelům a zákazníkům nabídnout dobré podmínky pro zpřístupnění programu TV Nova na našich kartách (vysvětluje výkonný ředitel TaT ing. Ivo Višinka).

TV Nova je nyní až do 21. 5. 2007 volně přístupná pro všechny karty TRADE and TECHNOLOGY (dříve Czech Link) v tzv. režimu Global Free – dočasné aktivace. Na kartách, které podléhají výměně ovšem přístupná nebude. O nutnosti výměny je možno se informovat na www.t-t.cz. Výměna karet již byla zahájena a bude ukončena k 30.6.2007.

Podmínky AKTIVACE TV Nova

  • TV Nova na kartách TRADE and TECHNOLOGY (dříve Czech Link) není zařazena mezi placené programy
  • aktivace je možná výhradně pro užívání na území České Republiky
  • aktivace je možná výhradně pro individuální užívání soukromými osobami (licence jen pro DTH – direct to home)
  • aktivace je možná a platná jen společně s programy ČT a Prima TV po vyplnění a doručení registračního formuláře
  • program bude aktivován jednorázově bez časového omezení

Noví uživatelé – nové karty
Pro nově registrované uživatele (od 24. 4. 2007) bude aktivace provedena automaticky společně s aktivací programů ČT a Prima TV, tj. bezplatně. (Neplatí pro karty podléhající výměně).

Registrovaní uživatelé – karty v provozu
Již registrovaným uživatelům (ČT a Prima TV) bude aktivace programu TV Nova provedena po zaplacení manipulačního poplatku, ve kterém jsou zohledněny nutné náklady na technické a administrativní úkony spojené s aktivací. Jiné podmínky pro registrované uživatele nejsou. Stávající uživatelé zaplacením manipulačního poplatku zároveň potvrdí rozšíření podmínek registrace i pro program TV Nova.

Pro aktivaci programu TV NOVA na kartě TaT není třeba nic podepisovat, seškrabávat, SMSkovat, telefonovat nebo někam psát. Stačí poplatek uhradit popsaným způsobem bankovním převodem, nebo poštovní poukázkou typu „A“, případně uhradit hotově v našich prodejnách a služba bude aktivována automaticky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).