Hlavní navigace

Tradiční Tech Data Forum letos vystřídá neformální Tech Data Beerfest

[Tisková zpráva] Společnost přichází se zcela novým konceptem setkání s distribučním kanálem. Neformální Beerfest má být především skvělou zábavou pro všechny účastníky. Na březnovou akci Tech Data jsou zváni všichni obchodní partneři společnosti.

Sdílet

Praha, 21. 2. 2011 – Zcela nový koncept tradičního setkání zástupců společnosti s výrobci a obchodními partnery představila společnost Tech Data Distribution, přední distributor výpočetní a komunikační techniky. Tradiční TD Forum nahradí po 13 letech zcela nová akce – Tech Data Beerfest. Přátelské neformální setkání s hlavním cílem dobře pobavit všechny zúčastněné se uskuteční 8. března 2011 v areálu pivovaru Staropramen v Praze.  

Akce s podtitulem „Pojďte s námi na pivo“ začne v 16 hodin a je otevřená pro všechny, kdo se společností Tech Data Distribution spolupracují. Na všechny účastníky čeká kromě prezentací výrobců také vynikající pivo přímo ze zdroje, bohatý doprovodný program a celá řada netradičních tematických soutěží.  

„Mohli jsme i letos udělat tradiční Tech Data Forum, ale řekli jsme, že po třinácti letech nadešel čas na změnu. Chceme udělat otevřené a neformální setkání, na kterém budeme mít možnost v klidu představit připravované novinky a pobavit se o všem, co naše obchodní partnery zajímá. Plánujeme pojmout setkání především jako dobrou zábavu pro všechny účastníky,“ představuje nový koncept akce generální ředitel společnosti Tomáš Cígler.  

Základním rozdílem oproti TD Forum má být neformálnost celého setkání. „Nechceme dělit zákazníky na malé a velké. Ve společnosti Tech Data si vážíme všech obchodních partnerů – a proto jsou také všichni na akci srdečně zváni. Rozhodli jsme se, že také program zkrátíme, aby akce nebyla tak náročná pro výrobce ani návštěvníky. O to bohatší a zábavnější však bude program,“ slibuje Tomáš Cígler. 

Platinum partnery akce jsou společnosti Microsoft a Samsung. Gold partnery Cisco a Hewlett Packard, silver partnery APC, Brother, Canon, D-Link, Epson, IBM, IOMEGA, Kingston, OKI, Panduit, T-Mobile, Toshiba a Xerox.  
  

Základní  fakta o akci:

Název akce: TD Beerfest 2011
Krátký popis: Neformální setkání prodejců a výrobců se všemi obchodními partnery
Datum: 8. 3. 2011
Místo: Pivovar Staropramen
Hlavní pořadatel: Tech Data Distribution
Organizační za­jištění: Komunikační agentura AETNA
Mediální partner: Reseller Magazine
Informace: www.techdata.cz/be­erfest 
 
Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.