Hlavní navigace

Trapasy – Zdeněk Srstka poprvé v hlavní roli – 22. 5. na ČT1 od 20:00

[Tisková zpráva] I. Trojan, M. Hádek, V. Brabec, Z. Srstka, P. Nový, R. Holub, A. Štréblová, R. Nebřenský v oblíbeném komediálním triptychu České televize Trapasy. Moderátor populární série povídek na náměty televizních diváků Otakar Brousek ml. nás v období honu, myslivecké zábavy a masopustního veselí zavede do vesnice Horní Peklo. Příběhy Ostrostřelec, Strašidla a Cyklista v režii Igora Chauna a Davida Síse uvádí ČT1 v premiéře již tuto sobotu 22. května od 20:00 hod.

Sdílet

Na ČT HD mohou diváci sledovat pořad v nativním vysokém rozlišení.

Hereckým profesionálům Ivanu Trojanovi, Matěji Hádkovi, Vladimíru Brabcovi, Zdeňku Srstkovi, Pavlu Novému, Radku Holubovi, Aleně Štréblové, Robertu Nebřenskému tentokrát zdatně sekundují v malých rolích někteří obyvatelé „Horního Pekla", ve skutečnosti vísky Občov u Příbrami, kde se všechny tři příběhy natáčely.

Mnohé postavy procházejí napříč všemi příběhy. Z nichž nejvýraznější je bezesporu předseda družstva, kterého hraje Vladimír Brabec. V první povídce Ostrostřelec od něj učitel Anton (Matěj Hádek) koupí na zábavě krávu. Rozhodl se totiž velmi svérázným způsobem jejím prostřednictvím bojovat o důvěru budoucího tchána Procházky (Pavel Nový). A nebo je všechno jinak?

V povídce Strašidla nemohou obyvatelé Horního Pekla přijít na jméno doktorovi z Prahy (Ivan Trojan), který se sem nedávno přistěhoval. V hospodě se neukáže, k přátelským gestům místních je slepý a hluchý. Všem se zdá, že je to opravdu „divný pavouk“, a tak si to s ním rozhodnou vyřídit po svém…

Příběh Cyklista je velkou premiérou nestora českých kaskadérů Zdeňka Srstky. Držitel jednadvaceti rekordů ve vzpírání a známý moderátor pořadu na pomoc zvířatům Chcete mě? si zde poprvé v životě zahrál hlavní roli. A postava dědka Čepeláka mu sedne jako ulitá. Povídka o neuvěřitelném výkonu místního barona Prášila má velmi překvapivou pointu.

Podělte se o své trapasy! A nebo se podívejte na video bonusy či do videoarchivu: www.ceskatele­vize,cz/trapa­sy

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).