Hlavní navigace

Trask Integration Framework ve finále soutěže IT produkt roku 2007

[Tisková zpráva] Řešení Trask Integration Framework (TIF) společnosti Trask solutions získalo ocenění IT produkt roku 2007 v soutěži časopisu Computerworld. TIF se zařadil mezi finálové produkty v kategorii Podnikový software.

Sdílet

Umístění Trask Information Framework mezi nejlepšími IT produkty potvrzuje technologickou vyspělost a vysokou přidanou hodnotu produktu. Do finálového žebříčku se TIF společnosti Trask dostal spolu s produkty světových výrobců, čímž ještě více vyniká jeho konkurenceschopnost a technologická invence.

„Jsem velmi rád, že Trask Information Framework získal ocenění odborné poroty,“ říká Filip Tománek, generální ředitel společnosti Trask. „Je to potvrzení vynikající práce našeho vývojového týmu a zároveň signálem, že prostřednictvím našich produktů přinášíme zákazníkům opravdu kvalitní služby.“

TIF představuje řešení pro budování architektury SOA a pro sdílení služeb v rámci organizace. Je základnou pro integraci a nástrojem pro implementaci integračních řešení. Mezi vlastnosti, které zaujaly hodnotící, patří možnost rychlého sjednocení nových procesů v IT prostředí firem, unifikace nástrojů a procesů integrace, která je řešena s důrazem na konfigurační nikoli vývojové nástroje. Z tohoto pohledu představuje TIF výraznou přidanou hodnotu pro IT prostředí firem a organizací. Kvalitu celého řešení vyzdvihuje také to, že vývoj aplikace TIF realizoval Trask Solutions prostřednictvím vlastního týmu expertů.

Ocenění v soutěži IT produkt roku 2007 uděluje redakce Computerworldu ve spolupráci s odborníky a čtenáři. Více informací o soutěži IT produkt roku 2007 naleznete na http://itproduk­t.cw.cz/

Trask solutions je přední konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá důkladné znalosti sektorů působení svých klientů a hluboké praktické expertízy v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení.

Trask solutions je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy a v dalších sektorech. Mezi zákazníky společnosti jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money, Telefónica O2 a další.

Společnost Trask solutions byla založena v roce 1994, v současnosti má téměř 130 zaměstnanců a její tržby v roce 2006 dosáhly 150 milionů Kč. Své služby poskytuje nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy. Strategií Trasku je pomáhat svým zákazníkům rychleji a efektivněji inovovat. Více informací najdete na www.trask.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).