Hlavní navigace

Trask na veletrhu pro řízení lidských zdrojů ve Vídni

[Tisková zpráva] Trask solutions vystavuje na letošním veletrhu Personal Austria 2008 a společně s partnery Westernacher a Ingentis představí inovátorská řešení pro oblasti řízení lidských zdrojů.

Sdílet

Ve dnech 1. – 2. října 2008 proběhne na výstavišti Austria Center Vinna veletrh orientovaný na řízení lidských zdrojů (Human Resource Management). Veletrhu se zúčastní také Trask solutions, přední česká konzultační a technologická společnost, která dlouhodobě patří ke špičce mezi poskytovateli řešení pro řízení vzdělávání (Learning Management System) na českém a slovenském trhu. Společnost v minulosti rozšířila své portfolio konzultačních služeb a produktů o další nástroje určené pro moderní řízení lidských zdrojů, jako jsou např. performance management, řízení kvalifikačních předpokladů či portály pro zaměstnance spolu s procesním řízením. „Stále rostoucí zájem o naše produkty z řad nadnárodních korporací, lokálních i zahraničních firem, je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro jejich prezentaci na tomto prestižním setkání společností z oboru HR“, říká Filip Tománek, generální ředitel Trask solutions. „Strategie inovovat a hledat stále nová řešení, podpořená zkušenostmi s tématikou Identity a Role Managementu, které se stávají v HR procesech stále klíčovější, nám otevírá cestu k oslovení nových zákazníků na mezinárodním poli“, dodává.

Trask solutions se na veletrhu představí spolu se svými strategickými partnery Westernacher & Partner Consulting a Ingentis, se kterými sdílí širokou bázi úspěšných řešení založených na platformě systému SAP, zaměřenou na různé oblasti řízení lidských zdrojů, jako jsou E-Recruiting, E-Assesment, vizualizace organizační struktury a další.

O společnosti Trask solutions
Trask solutions je přední konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá důkladné znalosti sektorů působení svých klientů a hluboké praktické expertízy v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení.

Trask solutions je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy a v dalších sektorech. Mezi zákazníky společnosti jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money, Telefónica O2 a další. Společnost Trask solutions byla založena v roce 1994, v současnosti má více než 150 zaměstnanců a její tržby ve fiskálním roce 2007 dosáhly 288 milionů Kč. Své služby poskytuje nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy. Strategií Trasku je pomáhat svým zákazníkům rychleji a efektivněji inovovat. Více informací najdete na www.trask.cz.