Hlavní navigace

Společnost Trask oceněna v žebříčku Technology Fast 50

[Tisková zpráva] Společnost Trask, přední česká konzultační a technologická společnost se jako jedna z mála softwarových společností z České republiky umístila v žebříčku Deloitte Fast50. V žebříčku Fast50 se hodnotí růst obratu za posledních pět let v rámci střední a východní Evropy. Společnost Trask za toto období dosáhla růstu 457 procent.

Sdílet

Tento úspěch jen potvrzuje správnost přístupu firmy Trask k zákazníkům i k zaměstnancům. Pro zákazníky je stabilním partnerem, u kterého oceňují vysokou odbornost a který přichází s řadou řešení, která jim pomáhají fungovat efektivněji a s nižšími náklady. Zaměstnancům vytváří motivující prostředí s možnostmi jak osobního tak i odborného růstu.

„Pečlivě sledujeme hlavní priority našich zákazníků a nové oblasti, kterým se budeme věnovat, přizpůsobujeme těmto potřebám. Pokud se dnes podíváme na hlavní obchodní priority organizací z bankovnictví a telekomunikací, tak na prvních třech místech nalezneme: zlepšení obchodního procesu, snížení podnikových nákladů, zlepšení efektivity pracovní síly. Z naší pozice se snažíme tyto obchodní potřeby adresovat řešeními, která nabízíme – optimalizaci obchodních procesů řešíme pomocí Business Process Managementu (takto jsme pomohli ING, GE, KB); snížení nákladů adresujeme mimo jiné Identity Managementem (který jsme řešili v ČSOB, ČMSS, T-Mobile, KB) a efektivitu organizace pomáháme docilovat i pomocí Integrace, Enterprise Content Managementu atp.“ vysvětlil Filip Tománek, generální ředitel konzultační a technologické společnosti Trask.

Co je Technology Fast 50?
Každoroční hodnocení posuzuje v pětiletém období nárůst výnosů společností v šestnácti zemích středoevropského regionu — Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, České republice, Estonsku, Chorvatska, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Moldavsku, Polsku, Rumunsku, Slovinsku, Slovensku, Srbsku a Černé Hoře. Ocenění se udílejí v kategoriích Technology Fast Companies a Rising Stars.

Trask solutions je přední konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá důkladné znalosti segmentů působení svých klientů a dlouhodobě prověřené znalosti v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení. Trask solutions je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy a v dalších sektorech. Mezi zákazníky společnosti jsou například Česká spořitelna, ČSOB, GE Money, Komerční banka, Telefónica 02 a další.

Společnost Trask solutions byla založena v roce 1994 a dnes zaměstnává více než 175 IT odborníků. Její obrat v roce 2008 překročil více než 455 milionů Kč. Své služby poskytuje nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy. Strategií Trasku je pomáhat svým zákazníkům inovovat rychleji a efektivněji.

Více informací o společnosti Trask solutions naleznete na www.trask.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).