Hlavní navigace

Trask otevřel dvě nové regionální pobočky

[Tisková zpráva] Konzultační a technologická společnost Trask solutions rozšiřuje svoji regionální působnost o dvě nově otevřené pobočky v Mladé Boleslavi a Liberci. Po otevření slovenské pobočky v Žilině v polovině roku 2007 je to další krok v expanzi společnosti, která si i v loňském roce udržela úctyhodný růst obratu o více než 50 procent. Nové pobočky začínají fungovat od března 2008.

Sdílet

Záměrem tohoto kroku je rozšíření a posílení obchodních aktivit u zákazníků působících těchto regionech. Trask solutions tak oslovuje významné logistické a výrobní společnosti, u kterých chce dlouhodobě rozvíjet perspektivní IT technologie a řešení. Vybrané lokality umožní společnosti Trask solutions i spolupráci s vysokými školami v regionu.

„Hlavním záměrem tohoto rozšíření je využít naší skvělé kondice a odhodlání dále budovat silnou technologickou a konzultační společnost a rozvíjet portfolio našich služeb. Tento krok je pro nás významný z hlediska posilování vazeb na úspěšné výrobní firmy, zejména pak ze sektoru automotive.“ říká generální ředitel společnosti Trask solutions Filip Tománek. „Chtěli bychom využít nových technologických možností, pozitivního vývoje ekonomiky a přispět tak našimi schopnostmi k většímu úspěchu našich zákazníků. Jejich úspěch je také naším úspěchem.“

Trask solutions v souvislosti s otevřením regionálních poboček posílil i personálně. Nový 15 členný tým IT odborníků a projektových vedoucích, kteří dlouhodobě působili v automobilovém průmyslu, si přináší cenné zkušenosti týkající se vývoje aplikací, podpory infrastruktury a integračních řešení.

Nové pobočky jsou od března uvedeny do plného provozu a jsou již od samého začátku zapojeny do zákaznických projektů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).