Hlavní navigace

Trask rozšiřuje svůj tým

[Tisková zpráva] Konzultační a technologická společnost Trask solutions rozšiřuje svůj regionální tým o Daniela Pecinu (35), který ve firmě bude působit jako Senior manager.

Sdílet

Daniel Pecina bude ve své pozici zodpovědný za rozvoj nových obchodních příležitostí, vytváření a podporu nových projektů a péči o zákazníky. Pod jeho vedením bude pracovat až 60 zaměstnanců.

Do společnosti Trask přichází z T-Systems/Gedas CR s.r.o., kde působil jako ředitel AMS divize a byl odpovědný za řízení projektů pro Škoda Auto. Dříve pracoval pro společnost Bombardier na pozici finančního manažera outsourcingových služeb. Své konzultantské a manažerské schopnosti získával v řadě zemí světa, působil mimo jiné v Německu a Japonsku.

„Trask solutions je dynamická společnost, která se neustále rozrůstá, a to nejen co do velikosti, ale i oborově. Proto jsme rádi, že náš tým Senior managerů rozšířil Daniel Pecina, který má bohaté zkušenosti z logistiky a automobilového průmyslu,“ říká Filip Tománek, generální ředitel společnosti Trask. „Věříme, že jeho praxe bude pro nás přínosem při budování nové pracovní skupiny“, dodává.

Daniel Pecina vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Mezi jeho koníčky patří zejména fotbal, hokej, tenis a zahradničení.

Trask solutions je přední konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá důkladné znalosti sektorů působení svých klientů a hluboké praktické expertízy v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení.

Trask solutions je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy a v dalších sektorech. Mezi zákazníky společnosti jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money, Telefónica O2 a další.

Společnost Trask solutions byla založena v roce 1994, v současnosti má téměř 150 zaměstnanců a její tržby v roce 2007 přesáhly 230 milionů Kč. Své služby poskytuje nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy. Strategií Trasku je pomáhat svým zákazníkům rychleji a efektivněji inovovat. Více informací najdete na www.trask.cz.