Hlavní navigace

Trask se stal partnerem společnosti Alfresco

[Tisková zpráva] Konzultační a technologická společnost Trask solutions získala status Gold System Integration partnera společnosti Alfresco, předního poskytovatele řešení pro Enterprise Content Management (správa firemního obsahu).

Doba čtení: 2 minuty

Partnerstvím se společností Alfresco posílí Trask svoji přední pozici na trhu v oblasti procesně orientovaných systémů a umožní tak svým zákazníkům přístup k nové moderní technologii. Zároveň poskytne společnosti Alfresco, výrobci open-source platformy, významnou podporu při prosazování její moderní produktové palety u zákazníků v regionu střední a východní Evropy.

„Partnerství se společností Alfresco si velmi ceníme. Pomůže nám rozšířit služby v oblasti integrace podnikových aplikací a nabídnout klientům řešení, které ještě lépe vyhovuje jejich potřebám. Plánujeme spojit výhody technologie Alfresco s nabídkou již předpřipravených řešení pro správu oběhu a zpracování faktur, digitální archivaci nebo správu webového obsahu,“ říká Filip Tománek, ředitel společnosti Trask solutions.

Alfresco je nová, dynamicky se rozvíjející open-source platforma pro integraci podnikového obsahu zahrnující funkcionalitu správy firemního obsahu – Document Managementu, Web Content Managementu, Collaboration Managementu a podpory elektronického workflow. Řešení založené na platformě Alfresco umožňují rychlé a efektivní vytváření nebo integraci podnikových aplikací v prostředí Java, založených na principu spolupráce a podnikového workflow Podpora otevřených standardů jako např. jBPM, Web 2.0, ODF s celou řadou integračních modulů jako např. Adobe LiveCycle Management mění tento systém v otevřenou platformu zaručující bezpečnost a stabilitu vyhovující i přísným podmínkám jak komerční sféry, tak i státní správy.

„Máme velký zájem rozvíjet naše aktivity i v České a Slovenské republice, vítáme proto zkušenosti a pozici firmy Trask solutions na tomto trhu. Očekáváme, že náš produkt tímto dostane prvotřídní konzultační a technologické zázemí“ říká Janine Eastwood, obchodní ředitelka firmy Alfresco pro střední a východní Evropu.

O společnosti Trask solutions
Trask solutions je přední konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. K tomu využívá důkladné znalosti sektorů působení svých klientů a hluboké praktické expertízy v oblasti integrace, konsolidace, zavádění, vývoje a správy IT řešení.

Trask solutions je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem a institucí v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, obchodu, státní a veřejné správy a v dalších sektorech. Mezi zákazníky společnosti jsou například Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money, Telefónica O2 a další.

Společnost Trask solutions byla založena v roce 1994, v současnosti má více než 150 zaměstnanců a její tržby ve fiskálním roce 2007 dosáhly 288 milionů Kč. Své služby poskytuje nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy. Strategií Trasku je pomáhat svým zákazníkům rychleji a efektivněji inovovat. Více informací najdete na www.trask.cz.