Hlavní navigace

Trask vyhlášen firmou IBM Partnerem roku 2007

[Tisková zpráva] Konzultační a technologická společnost Trask solutions byla vyhlášena Partnerem roku 2007 společnosti IBM, a to hned ve dvou kategoriích. Vyhlášení proběhlo na akci Business Partner University, každoročním setkání obchodních partnerů IBM.

Sdílet

Společnost Trask byla jako jediná vyhlášena partnerem roku ve více než jedné kategorii. Tradičně získala ocenění nejlepšího partnera v kategorii IBM WebSphere, kde byla oceněna již pátým rokem, což potvrzuje statut společnosti Trask coby jedničky na trhu pro implementace software IBM WebSphere. Vedle vítězství v kategorii WebSphere byl Trask nově vyhlášen i partnerem roku v kategorii IBM Lotus Software.

„Ocenění od společnosti IBM si velice vážíme,“ říká Filip Tománek, generální ředitel společnosti Trask. „Na software Lotus jsme se začali intenzivně orientovat teprve v loňském roce a o to víc nás těší, že hned první rok přinesl takový úspěch. Obě ocenění jsou pro nás velmi příjemným zakončením rozsáhlých projektů pro takové společnosti jako jsou například GE Money, Česká spořitelna nebo Telefonica O2, ve kterých jsme využili právě produkty firmy IBM.“

Trask se na technologie IBM zaměřuje již od roku 1996 a v úspěšné spolupráci s IBM chce pokračovat i do budoucna. Dalším posílením této spolupráce je například otevření pobočky v Liberci 1.března 2008, která se bude primárně zabývat vývojem aplikací nad produkty IBM WebSphere. Trask zároveň poskytuje k produktům IBM široké spektrum služeb jako jsou konzultační služby, individuální školící programy nebo podpora.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).