Hlavní navigace

TravelGuide.cz expanduje na Slovensko a nabízí další služby

[Tisková zpráva] Praha, 9. prosince 2010 – Jedna z největších databází ubytovacích zařízení a turistických tipů v České republice – server TravelGuide.cz vstupuje na slovenský trh. Čeští turisté si proto budou moci mnohem snadněji zajistit dovolenou v Bratislavě, Tatrách i na jiných oblíbených místech. Český server je navíc nově obohacen o unikátní poptávkový systém, který turistům umožní minimalizovat náklady na ubytování a provozovatelům ubytovacích zařízení pak efektivněji zaplnit volné kapacity.

Sdílet

Slovensko patří mezi nejoblíbenější zahraniční des­tinace českých turistů. TravelGuide.cz proto vychází vstříc poptávce individuálních cestovatelů po informacích a rozšiřuje slovenskou databázi o ubytovací zařízení, lázně a kongresovou turistiku, stejně tak jako o několik set turistických tipů. Informace budou k dispozici v příslušné záložce na stránkách TravelGuide.cz. Turisté tak nebudou muset složitě hledat informace na zahraničních serverech a využijí veškeré pohodlné funkce, na které jsou již ze stránek TravelGuide.cz zvyklí. Nabídka je již nyní dostatečně široká a bude se neustále rozšiřovat. 

Nejvýhodnější ubytování díky poptávkovému systému

Unikátní poptáv­kový  systém je další novinkou serveru TravelGuide.cz. Systém umožňuje uživatelům přesně definovat své požadavky a oslovit rychle a jednoduše odpovídající ubytovací zařízení ve vybrané lokalitě. Pro provozovatele ubytovacích zařízení představuje poptávkový systém efektivní nástroj pro zaplnění volných kapacit, zaujmutí uživatele prostřednictvím nabídky doplňkových služeb a benefitů a komunikaci s ním.  

Systém funguje tak, že uživatel vyplní jednoduchý for­mulář, v němž definuje své požadavky včetně lokality, typu ubytování a maximální akceptovatelné ceny. Pokud má uživatel nějaké nestandardní požadavky, může je rovněž zanést do příslušné kolonky. Po zadání všech požadavků je formulář rozeslán na všechna ubytovací zařízení v databázi TravelGuide.cz, která odpovídají zvoleným kritériím.  

Uživatel je o rozeslání  nabídky vhodným ubytovacím zařízením bezprostředně informován emailem. V něm nalezne nabídku turistických zajímavostí ve zvoleném regionu, a tak nebude muset ztrácet čas jejich vyhledáváním. Následně již jen uživatel vyčká na příchozí nabídky a zvolí si z nich tu, která nejvíce odpovídá jeho představám. Stejné možnosti nabízí TravelGuide.cz také pro firemní klienty. Ti mohou oslovit odpovídající zařízení například pro pořádání firemních oslav, teambuildingových setkání, workshopů nebo kongresových akcí. 

Provozovatelům ubytovacích zařízení systém umožňuje získávat nové zákazníky a efektivně doplňovat volné kapacity například prostřednictvím zvýhodněné cenové nabídky. Po zadání poptávky uživatelem obdrží provozovatel do svého emailu zprávu, na kterou může okamžitě reagovat. Poptávajícího tak může neprodleně osobně kontaktovat a zaslat mu komplexní nabídku, která jej bude motivovat právě k volbě tohoto zařízení. Čím konkrétnější a osobnější nabídka bude, tím vyšší je pravděpodobnost kladné reakce ze strany klienta. Odeslání například pouze odkazu na webové stránky není pro poptávajícího dostatečně motivující. Poptávkový systém funguje bezplatně jak pro uživatele, tak pro provozovatele ubytovacích zařízení. 

TravelGuide.cz je internetová platforma nabízející uživatelům vyhledání a strukturovaný přehled ubytovacích zařízení. Obsahuje kompletní paletu moderních nástrojů pro bezproblémové nalezení a zajištění požadovaného ubytování, jako jsou online rezervace, kontaktní formuláře a nově také v České republice unikátní poptávkový systém. Členění jednotlivých sekcí je logické, intuitivní a umožňuje rychlejší nalezení požadovaného zařízení podle typu pobytu. Samozřejmostí je fulltextové vyhledávání a hledání přes mapový podklad. TravelGuide.cz je součástí rodiny ZlatýchStránek.cz a od konkurence se odlišuje mimo jiné rozsáhlou a neustále aktualizovanou databází více než dvou tisíc turistických tipů, památek a zajímavých míst v České republice. 

ZlatéStránky.cz nabízí široké portfolio marketingových nástrojů pro efektivní podporu podnikání. Poskytují unikátní mix komunikačních kanálů, mezi něž patří online platforma www.zlatestran­ky.cz s řadou jedinečných funkcí – vyhledávání v okruhu, porovnávání záznamů, 3D návštěvy či video prezentace, tištěné Zlaté stránky a m.zlatestranky.cz dostupné pro uživatele mobilního inter­netu. ZlatéSstránky.cz v lednu 2010 jako první na českém trhu představily vlastní aplikaci Agumented reality, za kterou získaly ocenění za inovaci v Internet Effectiveness Awards 2010. Provozovatel ZlatýchStránek.cz, společnost Mediatel, dále poskytuje profesionální služby v oblasti internetového marketingu a tvorby a správy webových firemních prezentací v rámci služby Internet123.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).