Hlavní navigace

Trend Micro koupila firmu Identum, tvůrce technologie pro šifrování e-mailů

[Tisková zpráva] Řešení Trend Micro pro zabezpečení obsahu a webu budou vylepšeny o technologie a produkty pro šifrování e-mailů.

Sdílet

Cupertino, Kalifornie – 29. února 2008 – Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), leader na trhu síťového antivirového softwaru a hardwaru a softwaru pro zabezpečení internetového obsahu a souvisejících služeb, ohlásila akvizici britské firmy Identum, tvůrce technologie pro šifrování e-mailů a také prvního kryptografického systému čtvrté generace na světě.

Společnost s novým názvem Trend Micro (Bristol), Ltd., bude integrovat svou šifrovací technologii do existujících řešení Trend Micro. Podle Evy Chenové, CEO a spoluzakladatelky Trend Micro, je cílem této akvizice zajistit ještě bezpečnější využívání internetu globálními zákazníky společnosti.

„Náš tým odborníků na kryptografii se těší na spolupráci s Trend Micro, společností, která je proslavená svými novátorskými bezpečnostními řešeními,” řekl Andy Dancer, CTO firmy Identum. Stávající produkty Identum budou dále nabízeny pod značkou Trend Micro.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).