Hlavní navigace

Trend Micro koupila firmu Identum, tvůrce technologie pro šifrování e-mailů

[Tisková zpráva] Řešení Trend Micro pro zabezpečení obsahu a webu budou vylepšeny o technologie a produkty pro šifrování e-mailů.

Sdílet

Cupertino, Kalifornie – 29. února 2008 – Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), leader na trhu síťového antivirového softwaru a hardwaru a softwaru pro zabezpečení internetového obsahu a souvisejících služeb, ohlásila akvizici britské firmy Identum, tvůrce technologie pro šifrování e-mailů a také prvního kryptografického systému čtvrté generace na světě.

Společnost s novým názvem Trend Micro (Bristol), Ltd., bude integrovat svou šifrovací technologii do existujících řešení Trend Micro. Podle Evy Chenové, CEO a spoluzakladatelky Trend Micro, je cílem této akvizice zajistit ještě bezpečnější využívání internetu globálními zákazníky společnosti.

„Náš tým odborníků na kryptografii se těší na spolupráci s Trend Micro, společností, která je proslavená svými novátorskými bezpečnostními řešeními,” řekl Andy Dancer, CTO firmy Identum. Stávající produkty Identum budou dále nabízeny pod značkou Trend Micro.