Hlavní navigace

Trend Micro nabízí Enterprise Mac Security

[Tisková zpráva] Trend Micro™ Security for Mac 1.5 chrání firemní uživatele před nejnovějšími bezpečnostními hrozbami zaměřenými na platformu Mac

Sdílet

Cupertino, Kalifornie – 21. září 2009 – Trend Micro rozšiřuje svou ochranu koncových bodů na podniky, které se ve svých firemních sítích musí vypořádat se zabezpečením platformy Windows i platformy Mac.

Produkt Trend Micro™ Security for Mac™ 1.5 je určen na ochranu firemních uživatelů systémů Mac proti virům, spywaru, kombinovaným hrozbám a webovým útokům nezávislým na platformě směřujícím na systémy Mac. Umožňuje integraci s klienty a servery Trend Micro™ OfficeScan™, které chrání miliony koncových bodů již více než deset let.

Jedinečná rozšiřitelná architektura modulů plug-in OfficeScan umožňuje společnosti Trend Micro nabídnout firemním zákazníkům – z nichž mnozí přidávají do svých podnikových sítí platformu Mac – špičkovou správu stolních počítačů, notebooků i serverů Mac v rámci stejné webové konzoly, která zajišťuje správu klientů a serverů Windows.

Tento produkt zahrnuje kontrolu webové reputace, jednu z klíčových komponent infrastruktury Trend Micro™ Smart Protection Network™, která již více než dva roky chrání podniky před webovými hrozbami za pomoci jedné z nejrozsáhlejších databází reputace domén na světě. Tato technologie brání uživatelům a aplikacím v přístupu ke škodlivým nebo infiltrovaným webovým stránkám a to ve firemní síti i mimo ni.

„Webové hrozby a phishingové útoky napříč platformami ohrožují počítače nezávisle na operačním systému a čím dál víc podniků využívá více platforem najednou, a tak potřebují flexibilní zabezpečení, které se přizpůsobí jejich potřebám,“ říká Thomas Miller, generální manažer Trend Micro pro firemní zákazníky. „Trend Micro již sedm let provádí rozsáhlý výzkum hrozeb OS X a je v současnosti jediným dodavatelem, který chrání Mac před nativními webovými hrozbami i webovými hrozbami napříč platformami.“

Klíčové funkce Trend Micro Security for Mac:

  • Správa skupinových zásad až pro 1000 koncových bodů Mac v rámci produktu OfficeScan.
  • Optimalizované uživatelské rozhraní klienta Cocoa se snadnou automatickou registrací na serveru.
  • Zásady reputace webů se zohledněním umístění zajišťují ochranu zaměstnanců v podnikové síti i mimo ni.
  • Ochrana pro hostitelský systém Mac OS i všechny virtuální stroje Windows.
  • Vyšší výkon manuální kontroly díky funkci Quick Scan.

O produktu Trend Micro Enterprise Security
Trend Micro Security for Mac je součástí Trend Micro™ Enterprise Security – úzce integrované nabídky produktů, služeb a řešení zabezpečení obsahu založené na infrastruktuře Trend Micro Smart Protection Network™. Trend Micro Enterprise Security zajišťuje okamžitou ochranu před novými hrozbami a významně omezuje náklady a komplikace spojené se správou zabezpečení.

Produkt Trend Micro Security for Mac 1.5 je okamžitě dostupný jako samostatné řešení i jako plug-in pro OfficeScan. Cena se liší podle počtu počítačů a s rostoucím objemem klesá.. Další informace naleznete na adrese http://us.tren­dmicro.com/us/pro­ducts/enterpri­se/tm-security-for-macintosh/