Hlavní navigace

Trend Micro nabízí zdokonalenou ochranu proti spywaru a pokračuje ve svém úsilí o jeho vymýcení

[Tisková zpráva] Marlow, Spojené království –19. dubna 2006 – Společnost Trend Micro, Inc. (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), leader na trhu antivirového a bezpečnostního softwaru a souvisejících služeb, ohlásila řešení, které odhaluje a odstraňuje skrývající se spyware a grayware.

Sdílet

Řešení Trend Micro Anti-Spyware jsou vytvářena s cílem umožnit přesné odhalení a odstranění spywaru a graywaru v reálném čase a zároveň jsou vybaveny zdokonalenými vlastnostmi, které umožňují optimální škálovatelnost a snadné použití. Řešení jsou navržena pro spolupráci s různým antivirovým a bezpečnostním softwarem a mohou být použita na více místech sítě buď samostatně, nebo jako součást vrstvené obranné strategie.

„Otázka spywaru je v tomto roce mezi třemi nejdůležitějšími prioritami mnoha evropských ředitelů informatiky. Mnozí z nich jsou postiženi důsledky nejškodlivějších typů spywaru, jako jsou záznamníky stisků kláves, dialery a piráti prohlížečů. Trend Micro nabízí výběr různých řešení pro brány i desktopy, což podnikům umožňuje nasadit řešení odpovídající jejich infrastruktuře,“ uvedl Aldo Rimondo, marketingový viceprezident Trend Micro pro oblast EMEA.

Produkty Trend Micro Anti-Spyware jsou vybaveny funkcí CWShredder™, jedním z nejefektivnějších řešení pro eliminaci piráta webových prohlížečů (browser hijacker) CoolWebSearch a jeho mnoha variant, z nichž některé se vyhýbají odhalení a odstranění metodami stálých proměn. Globální výzkumná a podpůrná centra Trend Micro poskytují pravidelné aktualizace pro své produkty a zajišťují tak, že zákazníci budou chráněni před nejnovějšími spywarovými hrozbami.

Trend Micro Anti-Spyware má mnoho automatizovaných funkcí, jako jsou automatické vyhledávání nechráněných počítačů, automatická instalace a pravidelné aktualizace, a umožňuje vysokou úroveň ochrany a snadné použití i organizacím s omezenými IT prostředky. Toto antispywarové řešení mohou administrátoři nasazovat a spravovat na dálku centrálně a transparentně z pohledu koncových uživatelů prostřednictvím webového dashboardu, což umožňuje přehled a kontrolu v rámci celé organizace.

Antispywarové řešení Trend Micro je vysoce flexibilní a umožňuje podnikům všech velikostí účinnou ochranu proti spywaru bez ohledu na stávající investice do antivirových produktů. Trend Micro Anti-Spyware založené na technologii předinstalované ve více než šesti milionech osobních počítačů expedovaných předními výrobci počítačů poskytuje vysokou spolehlivost a kompatibilitu s dalšími softwarovými produkty.

Dostupnost
Řešení Trend Micro Anti-Spyware jsou k dispozici ve třech verzích: spotřebitelské, pro malé a střední podniky a pro velké podniky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).