Hlavní navigace

Trend Micro vyhrála cenu Computer Reseller News jako nejlepší dodavatel bezpečnostních řešení roku 2008

[Tisková zpráva] Marlow, 25. listopadu 2008 — Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, získala ve Spojeném království jedno z nejprestižnějších ocenění počítačového průmyslu, cenu ‚Bezpečnostní dodavatel roku‘ časopisu CRN (Computer Reseller News).

Sdílet

Cena ‚Security Vendor of the Year‘ od Computer Reseller News je v rámci celého odvětví považována za jednu z neprominentněj­ších a uděluje se na základě výsledků veřejného hlasování počítačové a podnikatelské komunity. Trend Micro byla nominována spolu s takovými dodavateli jako Checkpoint, McAfee, Symantec, Webroot, Blue Coat či Fortinet. Cenu získala za průběžnou práci s prodejními partnery a úspěšné iniciativy, jako je například program Worry-Free SMB pro partnery z řad malých a středních podniků.

„Kategorie Bezpečnostní dodavatel roku byla jednou z těch nejžhavěji sledovaných a byla v ní skutečně extrémně ostrá konkurence. Počet hlasů byl také velmi vysoký a vítězství znamená opravdu velmi významný úspěch. Trend Micro získala nejvyšší počet hlasů v této kategorii ze všech a zaslouženě zvítězila,“ uvedla Sara Yirrell, editorka CRN.

Během posledních dvanácti měsíců společnost Trend Micro rozšířila svůj globální partnerský program a investovala do vývoje nových produktů, aby byla schopná nabídnout svým partnerům řešení, která se dají snáze provozovat, potřebují méně hardwaru na údržbu a mají nižší náklady na údržbu.

Bob Tarzey, analytik firmy Quocirca a jeden z porotců letošního panelu CRN uvedl: „Trend Micro investuje mnoho času a peněz, aby zajistila dobré vztahy se svými partnery. Díky tomu se Trend Micro snadno dostala na shortlist soutěžících. Její zaměření na prodejní partnery je jistě klíčovým faktorem, díky němuž získala hlasy resellerů a zvítězila v kategorii Bezpečnostní dodavatel roku.“

Po uvedení své nové bezpečnostní sítě Smart Protection Network provozované v prostředí internetu začala Trend Micro svým partnerům nabízet více nástrojů umožňujících poskytnout jejich zákazníkům řešení snižující provoz v zákaznických sítích a nabídnout jim rozsáhlou a nepřetržitě aktualizovanou ochranu.

Jménem Trend Micro cenu převzal na výroční slavnosti v londýnské Battersea Park Arena manažer pro Spojené království a Irsko Paul Anderson. Ten vyzdvihl úsilí Trend Micro o zajištění úspěchu a ziskovosti svých prodejních partnerů pomocí mnoha specializovaných iniciativ zaměřených na usnadnění obchodování prodejních partnerů a zákazníků s Trend Micro.

Anthony O’Mara, viceprezident Trend Micro pro oblast EMEA prohlásil: „To, že prodejní partneři preferují naše bezpečnostní řešení potvrzuje, že poskytujeme taková řešení a podporu, které zároveň chrání sítě jejich zákazníků a zároveň přispívají k růstu jejich podnikání. Získání této prestižní ceny je skvělým potvrzením našeho úsilí a týmové práce při vývoji nových produktových řad, jejich spojováním do výnosných iniciativ a vytváření prodejních nik pro bezpečnostní resellery umožňujících generovat podstatné marže.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).