Hlavní navigace

Trend Micro odstartovala messaging kampaň

[Tisková zpráva] Mnichov, Německo — 23. července 2007 — Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), leader na trhu síťového antivirového softwaru a softwaru pro zabezpečení internetového obsahu a souvisejících služeb, zahájila v červenci messaging kampaň pro koncové uživatele.

Sdílet

V současné době není e-mail jen nejdůležitější, ale také nejriskantnější podnikový komunikační nástroj z hlediska zneužití a krádeže. Až devadesát procent všech mailů je spam, který dnes představuje nejen bezpečnostní riziko, ale zejména snížení produktivity práce a s tím spojené náklady.

Trend Micro oslovila firmy, aby si v rámci messaging kampaně zkontrolovaly zabezpečení e-mailů. Pokud vyplní a do konce září odešlou jednoduchý dotazník, budou zařazeni do slosování o Sony Playstation Portable. Každý vyplnění dotazník pak získává drobnou cenu.

V rámci kampaně mají stávající i noví zákazníci možnost zakoupit do konce roku 2007 antispamové řešení společnosti Trend Micro Interscan Messaging Security Suite se slevou 10 – 30% z ceníkové ceny.

Použitím antispamových technologií Trend Micro získají firmy:

  • Důvěryhodnost svých e-mailů – globální a dynamické reputační služby blokují 80% spamů ještě před vstupem do sítě včetně mailů pocházejících ze zombií.
  • IP Profiler – reputační služby přizpůsobené zákazníkům sledují emailový provoz ve společnosti, chrání firewall proti útokům DHA a odrážejí e-mailové útoky.
  • Anti-Spam Composite Engine – likviduje jakýkoliv zbylý spam ještě před tím, než pronikne do mailových schránek, integruje antispamové technologie včetně detekce obrazového spamu.

Trend Micro díky svým reputační službám umožňuje kontrolovat každou URL adresu, doménu, IP adresu, name server a mail server na světě nebo dokonce sledovat webový provoz a kontrolovat validitu a aktivity na internetu.

Veškeré informace o probíhající „Messaging kampani“ jsou dostupné na www.trendmicro-news.eu/messaging.

Odpovědi na kontrolní otázky týkající se zabezpečení e-mailů s možností být zařazen do slosování o ceny mohou být odeslány do 30. září 2007. Možnost objednat Interscan Messaging Security Suite se slevou je do 31. prosince 2007.

V rámci této kampaně připravila společnost Trend Micro i speciální program pro prodejce.