Hlavní navigace

Trend Micro ohlašuje platformu bezpečnostních služeb SecureCloud

[Tisková zpráva] MARLOW, Spojené království — 30. července 2007 — Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), leader na trhu síťového antivirového softwaru a softwaru pro zabezpečení internetového obsahu a souvisejících služeb, ohlásila okamžitou dostupnost platformy SecureCloud™, kompletní bezpečnostní platformy Trend Micro typu Software-as-a-Service, která poskytuje malým, středním i velkým podnikům špičková řešení ochrany proti hrozbám.

Sdílet

Bezpečnostní platforma SecureCloud má tři dimenze, které společně vytvářejí kompletní řešení typu Software-as-a-Service:

  • Bezpečnostní politiky pro všechny typy uživatelů, které mohou být spravovány z jediné webové konzoly.
  • Ochrana proti hrozbám z mailu a webu, která zahrnuje sledování důvěryhodnosti webových stránek, antimalwarový software a rozsáhlé možnosti zabezpečení obsahu.
  • Služby, které poskytují zabezpečení napříč všemi prvky zákaznické infrastruktury od brány až k desktopu.

SecureCloud nabídne mnoho různých řešení splňujících specifické potřeby firemních zákazníků různých velikostí. Velké podniky stále více outsourcují určité prvky své bezpečnostní strategie, jako je ochrana e-mailů, aby uvolnily IT zdroje na produktivnější projekty. Menší podniky se snaží vypořádat se s mnoha různými bezpečnostními řešeními a preferují jednu jednoduše použitelnou webovou konzolu, která jim umožní tato řešení řídit. SecureCloud může tyto požadavky splnit a je schopna škálovat a přidávat služby s růstem podniku a změnami požadavků. Společnost Trend Micro se i nadále zaměřuje na spolupráci se svou komunitou prodejních partnerů a přizpůsobila SecureCloud potřebám této komunity.

Dnes je prostřednictvím SecureCloud k dispozici sada služeb Trend Micro Email Reputation Services, vysoce efektivní první linie ochrany brány pro přenos zpráv. Administrátorský portál této sady služeb poskytuje uživatelům jedinečný soubor bezpečnostních politik umožňující se rozhodnout, s jakou razancí se bude zacházet s odesílateli obtěžujících mailů. Portál umožňuje administrátorům aplikovat politiku podle specifického ISP nebo země a spouštět nástroj Botnet Report monitorující nebezpečné aktivity v jejich vlastním adresářovém prostoru sítě. Služba již má 6000 aktivních zákazníků po celém světě a chrání přes 100 miliónů schránek.

Cisco, strategický partner Trend Micro, také nabízí služby Email Reputation Services. Služby je možné zakoupit jako součást balíku Security Plus provozovaného na bladu Trend Micro CSC pro platformy Cisco ASA.

„Trend Micro předvídala přesun od bezpečnosti na bránách nebo hranicích sítě směrem do vnějšího internetu. Zatímco aplikační a storage servery stále vyžadují rezidentní ochranu, koncové body nyní potřebují tenkého bezpečnostního agenta, který se může aktualizovat zvnějšku,“ řekl John Maddison, generální manažer Trend Micro pro síťové služby. „Trend Micro umožňuje našim partnerům poskytovat kompletní škálu bezpečnostních aplikací typu Software-as-a-Service buď jako řešení pro koncové body sítě, nebo jako kombinaci služeb spravovaných přes jednu webovou konzolu. Trend Micro má jedinečný přístup v rámci celého odvětví a je schopná využívat svou vlastní technologii se zaměřením na sjednocení bezpečnostních aplikací od okraje sítě ke koncovému bodu.“

„Klíčovým prvkem ohlášení naší kompletní strategie Software-as-a-Service je náš závazek spolupráce s prodejními partnery,“ dodal Anthony O’Mara, viceprezident Trend Micro pro oblast EMEA. „Narozdíl od některých dodavatelů prodávajících přímo nabízí Trend Micro svým partnerům možnost výběru takové formy nabídky, která je pro jejich zákazníky nejvýhodnější – ať už se jedná o software, zařízení nebo služby.“

Další informace o Trend Micro SecureCloud a přístup k bezplatným informacím o výskytu botnetů naleznete na www.secureclou­d.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).