Hlavní navigace

Trend Micro posiluje svůj obchodní tým v Praze

[Tisková zpráva] Společnost Trend Micro jmenovala Živana Vašicu na pozici Major Account Managera pro velké zákazníky

Sdílet

Praha, 14. září 2009 – Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, oznámila, že Živan Vašica nastoupil na pozici Enterprise Major Account Manager v září 2009. V této funkci bude zodpovídat za stávající velké zákazníky společnosti a za další rozvoj obchodu v oblasti korporátních zákazníků v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Jeho cílem je posilovat dále značku Trend Micro a obchodní aktivity v segmentu velkých zákazníků, kde má Trend Micro tradičně silnou pozici. Jeho úkolem bude uvádět na trh nové portfolio produktů a rozvíjet obchod prostřednictvím partnerů s cílem rozšířit pozici společnosti v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Živan Vašica si přináší více než 15ti letité zkušenosti z různých manažerských pozic, které zastával nejen v České republice. Během své profesní kariéry pracoval v oblasti přímého i nepřímého prodeje. Byl zodpovědný za rozvoj obchodu v zemích střední a východní Evropy.

Do společnosti Trend Micro přichází z firmy Alllen Systems Group (ASG), kde měl na starosti rozvoj obchodu. Předtím pracoval například ve firmách TietoEnator, CPDI. Pět let pracoval v Nortel Network v Anglii, v Maidenheadu. Odborné zkušenosti získal také na pozici Account Managera ve společnosti D-Link Europe, kde byl zodpovědný za distribuční kanál a prodejní partnery.

Obchodní aktivity, spolupráci se zákazníky i obchodními partnery bude řídit z pražské kanceláře Trend Micro, která je v Business centru Burzovního paláce – Rybná 628/14, 110 00 Praha 1, tel.: +420 222 191 331.

Živan Vašica je absolventem Sheffield Hallam University, kde získal titul MBA. Je ženatý, má dvě děti ve věku 7 a 3 roky.

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Více informací o takových hrozbách naleznete na http://www.tren­dmicro.com/go/tren­dwatch.

Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Tato řešení jsou často založena na platformě Trend Micro Smart Protection Network, nové generaci infrastruktury pro zabezpečení obsahu klientů v prostředí cloud computingu navržené se zřetelem na ochranu zákazníků před webovými hrozbami. Trend Micro je nadnárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.cz.