Hlavní navigace

Trend Micro poskytne díky inteligentnější verzi spotřebitelských bezpečnostních softwarových sad pro rok 2009 větší internetovou svobodu

[Tisková zpráva] Cupertino, CA – 17 října, 2008 – Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704), globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, dnes zveřejnila nové verze svých hlavních produktů pro spotřebitelský segment pro rok 2009. Trend Micro™ Internet Security a Trend Micro™ Internet Security Pro lépe zabezpečují data a osobní informace spotřebitelů před internetovými hrozbami. Zároveň výrazně méně vytěžují paměť počítače, rychleji se instalují a poskytují mnohem efektivnější ochranu. Motorem produktů je Trend Micro™ Smart Protection Network, bezpečnostní infrastruktura typu cloud-client, která koreluje data o webových a e-mailových hrozbách pomocí reputačních technologií porovnávajících hrozby s databázemi hrozeb provozovanými na internetu.

Sdílet

„V letošním roce jsme se zaměřili na vývoj produktů, které nabízejí inteligentnější ochranu před hrozbami zaměřenými na úniky dat a zároveň méně využívají výpočetní zdroje. Zákazníkům se o 40 % sníží využití paměti a skoro o 50 % se zrychlí náběh operačního systému,“ řekla Carol Carpenter, viceprezidentka pro globální marketing ve spotřebitelském segmentu. „Trend Micro tak díky využití Trend Micro Smart Protection Network nabízí našim zákazníkům nejúčinnější ochranu v reálném čase proti nejnovějším internetovým hrozbám během všech jejich online aktivit.“

Nové a vylepšené funkce pomáhají spotřebitelům lépe využívat internet

  • Vylepšená funkce Home Network Security Management (Správa zabezpečení domácí sítě) dovoluje uživatelům sledovat na dálku řídit další počítače v jejich domácí síti prostřednictvím grafické mapy domácí sítě a blokovat průniky do bezdrátové sítě. Nově přidaná funkce Worry-Free™ Click poskytuje další vrstvu ochrany skenováním podezřelých odkazů z e-mailů, webových stránek nebo zpráv z instantního messagingu. Posíleno je také blokování spamu – bez ohledu na jeho počet je spam blokován aniž by se to výrazně dotklo výkonnosti počítačů.
  • Pomocí vylepšených funkcí rodičovské kontroly mohou rodiče lépe upravit kontroly podle jednotlivých členů rodiny. Nové funkce zahrnují schopnost určit den a čas, kdy každé dítě může jít na internet. Rodiče také mají možnost specifikovat kategorie informací (jako jsou domácí adresy, telefonní čísla, hesla atd.), které si nepřejí odesílat z počítače.
  • Security Activity Dashboard (panel pro sledování bezpečnostních aktivit) poskytuje zákazníkům obsáhlý a přizpůsobitelný přehled všech bezpečnostních aktivit na počítačích prostřednictvím snadno použitelných grafů. Tím, že se naučí více o tom, kdy a jak mohou být jejich počítače napadeny, mohou uživatelé surfovat bezpečněji a inteligentněji.
  • Funkce Quick Scan hledá hrozby na místech, kde se mohou skrýt během celkového skenování. Pracuje vedle funkce state aware, což znamená, že ke skenování a aktualizaci dojde pouze tehdy, kdy je to pro uživatele příhodné – během sledování videa, powerpointové prezentace nebo počítačové hry se nezobrazují nepohodlná hlášení.
  • Těm, kteří by rádi ochranu Trend Micro rozšířili i na své smartphony nabízí Trend Micro Internet Security Pro mobilní zabezpečení proti virům, spamu v podobě textových SMS zpráv, útokům malwaru, krádežím dat a přerušením služeb.

Spotřebitelské bezpečnostní softwarové sady Trend Micro budou dostupné ve dvou verzích: Trend Micro Internet Security a Trend Micro Internet Security Pro. Trend Micro Internet Security Pro nabízí další funkce optimalizované pro zvýšení výkonu, využití notebooku na cestách a pro online bankovnictví a nakupování.

Ceny a dostupnost
Jak Trend Micro Internet Security, tak Trend Micro Internet Security Pro jsou dostupné od října 2008. Cena Trend Micro Internet Security je 19,89 € a 24,32 € pro Trend Micro Internet Security Pro za jednoho uživatele. Produkty jsou dostupné prostřednictvím distribučního kanálu, Trend Micro prodejců a na www.trendmicro.com přes internetový obchod.

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Více informací o takových hrozbách naleznete na http://www.tren­dmicro.com/go/tren­dwatch.

Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Trend Micro je multinárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.com/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).