Hlavní navigace

Trend Micro představil aplikaci Free Web Browsing Security na Apple App Store

[Tisková zpráva] Aplikace Trend ™ Smart Surfing chrání uživatele iPhonu a přehrávače iPod touch před webovými hrozbami a počítačovou kriminalitou.

Sdílet

Cupertino, Californie – 16. dubna 2009 – Společnost Trend Micro oznámila dostupnost aplikace Trend Smart Surfing v internetovém obchodě Apple App Store. Trend Smart Surfing je bezplatná aplikace pro zabezpečení prohlížeče pro iPhone a přehrávače iPod touch, která nabízí ochranu před webovými hrozbami blokováním přístupu na záludné webové stránky.

Trend Smart Surfing je internetová utilita, která využívá zavedené webové technologie a komponenty Trend Micro™ Smart Protection Network k blokování uživatelů iPhone a iPod touch před neúmyslnou návštěvou webových stránek se záludným a nebezpečným obsahem vedoucím ke krádeži důležitých informací a osobních dat. Trend Micro Smart Protection Network je nová infrastruktura pracující v režimu „cloud-client“, která ověřuje bezpečnost víc než pěti miliard URL, e-mailů, a souborových dotazů denně a která chrání uživatele před webovými hrozbami v reálném čase.

Díky dvacetiletým zkušenostem Trend Micro s počítačovou bezpečností a díky pokročilé technologii Trend Micro Smart Protection Network mají uživatelé Trend Smart Surfing k dispozici unikátní ochranu prohlížeče v reálném čase kamkoli si vezmou svůj iPhone nebo iPod touch.

Hlavní výhody Smart Surfing zahrnují:

  • Důkladné zabezpečení prohlížeče založeného na technologii Trend Micro Smart Protection Network, které blokuje přístup na nebezpečné webové stránky.
  • Barevně označené výsledky vyhledávání, které usnadňují identifikaci škodlivých webových stránek.
  • Tři úrovně bezpečnostní ochrany, které uživatel může měnit podle toho, jak potřebuje.
  • Schopnost podpory současného prohlížení více webových stránek najednou.

Trend Smart Surfing je k dispozici zdarma na Apple App Store v sekci iPhone a iPod touch nebo na adrese: www.itunes.com/ap­pstore/.

Více informací můžete nalézt rovněž na adrese: http://us.tren­dmicro.com/us/pro­ducts/personal/free-tools-and-services/smart-surfing/index.html

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Více informací o takových hrozbách naleznete na http://www.tren­dmicro.com/go/tren­dwatch.

Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Trend Micro je multinárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.com/