Hlavní navigace

Trend Micro přidává do oblíbených „Worry-Free Security“ produktů pro malé podniky ochranu před spywarem a rootkity

[Tisková zpráva] Nová bezpečnostní řešení typu Worry-Free s vlajkovou lodí Client Server Messaging Security 3.5 poskytují malým podnikům integrovanou ochranu proti webovým hrozbám včetně spywaru,rootkitů a botů

Sdílet

Cupertino, Kalifornie – 1. února 2007 – Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), leader na trhu antivirového a bezpečnostního softwaru a souvisejících služeb ohlásila poslední verze svých bezpečnostních řešení typu Worry-Free. Nejnovější verze vycházejí z předchozích úspěšných verzí a dále rozšiřují integrovanou ochranu před vznikajícími škodlivými webovými hrozbami jako je spyware. Využívají přitom nový výkonný antispywarový engine, zvyšují efektivitu antispamových nástrojů a jejich instalace a užívání jsou stejně snadné jako dříve.

Poslední vydání Trend Micro™ Worry-Free Security for SMB bylo navrženo tak, aby bylo schopno čelit bezpečnostním problémům, s nimiž se potýkají malé organizace a prodejní partneři. Jde o specializovaný bezpečnostní produkt s jednorázovou instalací a provozem a proaktivní ochranou proti klasickému i nově nastupujícímu malwaru. Nová funkcionalita například v Client-Server Messaging Security 3.5 umožňuje zákazníkům chránit se před takovými webovými hrozbami, jako jsou spyware, rootkity, boty a phishing. Mezi další zlepšení patří i antispamové funkce výrazně zdokonalené díky využití pokročilé heuristiky a vyztužené rychlejšími aktualizacemi i nové serverové karanténní funkce.

Mezi stále oblíbené funkce, které systémům zůstaly z předchozích verzí, patří automatická ochrana proti rychle se šířícím hrozbám, řídicí panel pro sledování a správu bezpečnostních funkcí, obsáhlé možnosti vyhodnocování zranitelností a schopnost kontrolovat desktopy se zastaralými systémy Windows z jednoho centrálního místa.

„Podle našeho průzkumu zákaznických názorů si malé podniky uvědomují, že se webové hrozby vyvíjejí a jsou vysoce sofistikované a že bez specializovaných bezpečnostních expertů jsou mnohá bezpečnostní řešení pro potřeby takových podniků příliš složitá,“ řekl Steve Quane, generální manažer Trend Micro pro segment malých a středních podniků. „Pokud naši prodejní partneři mohou svým zákazníkům nabídnout speciální snadno instalovatelný produkt, dokáží maximalizovat výnos z tržeb a zároveň poskytovat rychlou a účinnou technickou podporu.“

Specializovaná integrovaná řešení, jakými jsou Worry-Free produkty od Trend Micro, lépe odpovídají potřebám malých organizací a znamenají komplexní a úspornou alternativu mnoha složitých a náročných řešení vzniklých přebalením nástrojů pro velké podniky, jaké se často na trhu pro menší firmy nabízejí.

„Worry-Free řešení Trend Micro umožňují malým podnikům ochránit jejich data a digitální majetek,“ dodal Quane. „Infekce škodlivými webovými hrozbami mohou mít výrazný dopad na produktivitu. Integrované řešení s automatizovanou ochranou může pomoci minimalizovat dobu, po kterou se podniky musí věnovat odstraňování škod způsobených takovými hrozbami. Zákazníkům umožňuje soustředit se na to nejdůležitější – další rozvoj jejich podnikání."