Hlavní navigace

Trend Micro přináší nové sady řešení pro velké a střední podniky a nabízí maximální ochranu a jednoduchost

[Tisková zpráva] Čtyři sady podporují Trend Micro Enterprise Security a pomáhají organizacím zabezpečit data a omezit náklady.

Sdílet

Cupertino, Kalifornie – 12. ledna 2010 – Trend Micro představuje novou rodinu sad řešení pro velké a střední podniky, založených na infrastruktuře Trend Micro™ Smart Protection Network™, pro organizace, které chtějí účinně blokovat nejnovější online hrozby, zabezpečit firemní sítě, servery a koncové body a zároveň dosáhnout významných úspor nákladů v ekonomicky náročné době.

Náklady spojené se správou zabezpečení tvoří významnou část výdajů na zabezpečení obsahu a nové sady Trend Micro™ Enterprise Security vám mohou pomoci zajistit lepší ochranu organizací a omezit čas nutný pro získání, nasazení a řízení zabezpečení obsahu. Podle nezávislého výzkumu dokáže Trend Micro pomoci snížit očekávanou míru nákazy až o 60 % a omezit náklady na správu zabezpečení až o 40 %.

Infrastrukturou, na níž jsou tyto sady postaveny a která je odlišuje od konkurenčních řešení, je Trend Micro Smart Protection Network. Využívá celou řadu technologií, jež budou v dohledné době patentovány, a díky kombinaci internetové (tzv. „in-the-cloud“) technologie a odlehčených metod využití klientů umožňuje zákazníkům okamžitý přístup k nejnovější a nejúčinnější ochraně, ať se připojují kdekoli a jakkoli – z domova, z firemní sítě, nebo na cestách.

Nové sady:
Trend Micro Enterprise Security Suite
Trend Micro Enterprise Security for Endpoints and Mail Servers
Trend Micro Enterprise Security for Gateways
Trend Micro Enterprise Security for Endpoints

Tyto čtyři nové sady doplňují stávající sady Trend Micro Enterprise Security for Communication and Collaboration a společně vytvářejí rodinu racionalizovaných, soudržných řešení, která jsou přizpůsobená specifickým potřebám zákazníků z řad velkých a středních podniků.

Trend Micro Enterprise Security Suite, vlajkový produkt a nejkomplexnější sada z této nové rodiny, představuje centrálně spravované bezpečnostní řešení pro ochranu internetových bran, poštovních a souborových serverů, stolních počítačů, notebooků i mobilních zařízení. Trend Micro Enterprise Security Suite zajišťuje maximální, vícevrstevnou ochranu před viry, spywarem, spamem a kombinovanými hrozbami, včetně webových útoků.

„Nové funkce nabízené nejnovějšími sadami Trend Micro pro velké a střední podniky nám pomohou zvýšit potřebnou úroveň ochrany bez dalších nákladů a starostí se správou, které s sebou často přinášejí komplikovaná řešení pro zabezpečení velkých podniků. Trend Micro je inovátor, který chápe, co zákazníci potřebují,“ uvedl Michael Draeger, vedoucí servisní podpory IT u Silgan Containers, LLC. Společnost Silgan Containers je největším výrobcem kovových potravinářských obalů na trhu, provozuje více než 38 výrobních závodů a již léta využívá služeb Trend Micro pro zajištění vícevrstevné ochrany před malwarem určeným pro krádež dat, který by mohl ohrozit její podnikání.

„Nové sady Trend Micro Enterprise Security vycházejí z primárního hloubkového výzkumu trhu a mají organizacím pomoci zajistit zabezpečení účinněji a zároveň účelněji,“ říká Dan Glessner, viceprezident marketingu Trend Micro pro globální podniky a datová centra. „Stále více organizací se snaží konsolidovat nejrůznější nesourodé produkty pokrývající jednotlivé aspekty zabezpečení do menšího počtu komplexnějších řešení od několika předních dodavatelů; jedním z důvěryhodných poradců je i Trend Micro.“

O produktu Trend Micro Enterprise Security
Nejnovější sady produktů Trend Micro pro velké podniky jsou součástí Trend Micro™ Enterprise Security – úzce integrované nabídky produktů, služeb a řešení pro zabezpečení obsahu, postavené na infrastruktuře Trend Micro Smart Protection Network. Trend Micro Enterprise Security zajišťuje okamžitou ochranu před nejnovějšími hrozbami a výrazně omezuje náklady a komplikace spojené se správou zabezpečení.

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Tato řešení jsou často založena na platformě Trend Micro Smart Protection Network, nové generaci infrastruktury pro zabezpečení obsahu klientů v prostředí cloud computingu navržené se zřetelem na ochranu zákazníků před webovými hrozbami. Trend Micro je nadnárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).