Hlavní navigace

Trend Micro zajišťuje volný a bezpečný pohyb on-line pro Mac OS X

[Tisková zpráva] Cupertino, Kalifornie – 22. dubna 2009 – Společnost Trend Micro ohlásila nový produkt, který pomůže uživatelům na platformě Mac s libovolným prohlížečem bezpečně surfovat po webu a bez obav používat odkazy v e-mailu i systémech rychlého zasílání zpráv a být neustále chráněni před internetovými útoky.

Sdílet

„Internetoví uživatelé potřebují on-line ochranu nezávisle na operačním systému,“ prohlašuje Carol Carpenter, viceprezidentka Trend Micro pro spotřebitelský marketing. „Naším cílem je zajistit spotřebitelům výkonné a snadno ovladatelné zabezpečení, aby mohli bez obav surfovat po internetu, ať už používají Mac nebo Windows.“

Trend™ Smart Surfing for Mac nabízí špičkový antimalware a ochranu před webovými hrozbami
Ať už spotřebitelé používají jakýkoli operační systém, potřebují ochranu před internetovými útoky a krádežemi identity. Technologie společnosti Trend Micro pro obranu před malwarem a ochranu před webovými hrozbami chrání identitu a osobní data uživatelů při nákupech, práci s internetovým bankovnictvím i při surfování on-line. Tyto technologie blokují odkazy na nebezpečné webové servery, jak v e-mailu, tak v systémech rychlého zasílání zpráv.

Díky nástroji Trend Smart Surfing for Mac jsou uživatelé na platformě Mac chráněni před internetovými podvody, které se z nich snaží vymámit důvěrné informace, i před nechtěným nainstalováním nebezpečného softwaru.

„Rodičovská kontrola“ pomáhá chránit děti na internetu
Děti dnes zkoumají internet víc, než kdy dřív. Funkce rodičovské kontroly umožňuje rodičům vybrat webové servery, které chtějí zablokovat, a tak chránit děti před nevhodným obsahem, aniž by jim bránili ve využívání všeho, co jim internet může nabídnout.

Trend Smart Surfing for Mac umožňuje snadnou instalaci i použití
Kromě snadného použití a rychlé instalace nabízí Trend Smart Surfing také bezplatné automatické aktualizace, takže chrání zákazníky i proti nejnovějším hrozbám.

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Více informací o takových hrozbách naleznete na http://www.tren­dmicro.com/go/tren­dwatch.

Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Tato řešení jsou často založena na platformě Trend Micro Smart Protection Network, nové generaci infrastruktury pro zabezpečení obsahu klientů v prostředí cloud computingu navržené se zřetelem na ochranu zákazníků před webovými hrozbami. Trend Micro je nadnárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.com/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).