Hlavní navigace

Společnost Trend Micro rozšiřuje své služby hostovaného zabezpečení, aby posílila úspěšnost prodejních kanálů a ochranu mobilních pracovníků

[Tisková zpráva] Trend Micro představuje atraktivní služby Worry-Free™ Business Security Services: Webovou ochranu pro malé podniky kdykoli a kdekoli.

Sdílet

Cupertino, Kalifornie – 8. února 2010 – Trend Micro plní svůj slib „bezstarostnosti“ (Worry-Free), který se týká bezpečnějšího, inteligentnějšího a jednoduššího zabezpečení prostřednictvím nového řešení hostovaných služeb poskytovaných registrovaným odběratelům, které umožňuje malým podnikům být vždy připojeny a stále chráněny. Díky zavedení nových služeb Trend Micro™ Worry-Free™ Business Security Services se malé podniky zbaví břemene správy serverů a časově náročných aktualizací a zachovají si snadnou kontrolu prostřednictvím webové konzole, která umožňuje spravovat a monitorovat firemní počítače, včetně těch, které nejsou připojeny k síti.

Tyto nové služby patří do rodiny produktů Trend Micro Worry-Free i do portfolia hostovaných služeb a zajišťují prodejním partnerům dostatečnou šířku a hloubku řešení pro jejich zákazníky. Mají pomoci zmírnit některé problémy v oblasti nákladů, marží a spolehlivosti produktů, kterým prodejní partneři čelí, zejména v současné nelehké ekonomické době.

„Ekonomický propad se projevuje všude, i u našich prodejních partnerů. Odhodlanost Trend Micro podpořit úspěšnost prodejních kanálů je uznávána celým odvětvím a služby Worry-Free Business Security Services jsou navrženy s ohledem na vyšší rentabilitu pro naše partnery,“ vysvětluje Carol Carpenter, generální ředitelka divize spotřebitelů a malých podnikatelských jednotek společnosti Trend Micro. „Worry-Free Business Security Services zajišťují úspěch prodejcům i zákazníkům. Prodejní partneři získají vyšší marže a bližší vztahy se zákazníky. Zákazníci získají vynikající ochranu proti nejnovějším hrozbám.“

Instalace a nastavení Worry-Free Business Security Services probíhá ve třech snadných krocích, což dramaticky snižuje prodejní náklady partnerů. Díky hostovanému řešení a výhodám produktu Trend Micro™ Worry-Free™ Remote Manager dokáží partneři průběžně poskytovat služby více zákazníkům z jediného rozhraní s nulovými náklady.

Trend Micro nabízí lepší ochranu pro malé podniky s mobilními pracovníky
Mobilní hrozby jsou na vzestupu a malé podniky musí často bojovat, aby zajistily důkladnou ochranu stolních počítačů i notebooků, které se k síti připojují v různých intervalech. Proto společnost Trend Micro přidala mimořádnou ochranu proti internetovým hrozbám pro rostoucí počet pracovníků, kteří pracují v terénu nebo z domova: funkce USB Device Threat Prevention blokuje hrozby při použití disků USB a funkce Wireless Network Prevention chrání uživatele proti případným hackerům při přístupu k neznámým bezdrátovým sítím.

Worry-Free Business Security Services mají centrální webovou konzolu, jejímž hostitelem je Trend Micro, a tak mohou malé podniky monitorovat a spravovat zabezpečení svých stolních počítačů, notebooků i serverů z libovolné lokality.

Infrastruktura skrytá za konceptem Worry-Free
Infrastrukturu, na níž stojí Worry-Free Business Security Services a která je odlišuje od tradičních řešení hostovaného zabezpečení, zajišťuje Trend Micro™ Smart Protection™ Network. Využívá celou řadu technologií, které čekají na patentování, a kombinuje internetové (tzv. „in-the-cloud“) technologie s odlehčenými klientskými metodami, a tak zajišťuje malým podnikům okamžitý přístup k nejnovější a nejúčinnější ochraně, ať už se připojí kdekoli a jakkoli – doma, z firemní sítě nebo na cestách.

Jistý nezávislý testovací institut nedávno provedl nezávislé testy předních dodavatelů zabezpečení. Výsledky potvrdily účinnost infrastruktury Smart Protection Network: nejvyšší skóre získala společnost Trend Micro, která dosáhla míry průběžné ochrany (proti malwaru využívajícímu sociální inženýrství) 96,4 %.

Mezi nové funkce služeb Worry-Free Business Security Services založených na infrastruktuře Smart Protection Network patří:

NOVÁ funkce Smart Scan, kontrolní přístup, jenž se odchyluje od tradičního pojetí zabezpečení. Smart Scan redukuje zatížení paměti počítačů díky ukládání většiny bezpečnostních technologií nikoli na jednotlivých počítačích, ale na serveru webového zabezpečení udržovaném společností Trend Micro. Zákazníci tak získají rychlejší kontrolu a aktualizace, hrozby jsou zjišťovány a odstraňovány okamžitě a uživatelé na cestách si nemusí dělat hlavu s objemnými aktualizacemi.

NOVÁ funkce Smart Feedback je dalším přístupem jedinečným pro Trend Micro, společnost, která vybudovala jednu z největších komunit „dobrovolných hlídek“ – integrované smyčky zpětné vazby, které zajišťují průběžnou komunikaci mezi produkty Trend Micro a firemními technologiemi a výzkumnými centry hrozeb pomocí obousměrného proudu aktualizací v režimu 24×7. Kdykoli je zjištěna nová hrozba například pomocí rutinní kontroly reputace u jednoho klienta, automaticky se aktualizují všechny databáze hrozeb Trend Micro po celém světě a další kontakt zákazníků s touto hrozbou je zablokován. Smart Protection Network v současnosti každý den zpracuje v průměru více než 30 miliard dotazů a zablokuje téměř 4 miliardy hrozeb.

NOVÁ technologie Behavior Monitoring (Analysis) sleduje aplikace a identifikuje abnormální aktivity, které jsou příznakem škodlivého chování. Díky schopnosti korelace různých komponent hrozeb a průběžné aktualizaci databází hrozeb má společnost Trend Micro nespornou výhodu, neboť je schopna reagovat v reálném čase a zajistit okamžitou a automatickou ochranu před e-mailovými a webovými hrozbami.

Další informace získáte na adrese http://us.tren­dmicro.com/us/pro­ducts/sb/worry-free-business-security-services/index.html

O společnosti Trend Micro Incorporated
Trend Micro Incorporated, globální leader v oblasti zabezpečení internetového obsahu, se zaměřuje na zajištění bezpečnosti výměny digitálních informací pro podniky a zákazníky. Trend Micro stojí v čele vývoje integrovaných technologií pro správu hrozeb, které chrání kontinuitu provozu, osobní informace a majetek před malwarem, spamem, datovými úniky a nejnovějšími webovými hrozbami. Více informací o takových hrozbách naleznete na http://www.tren­dmicro.com/go/tren­dwatch.

Flexibilní řešení Trend Micro dostupná v mnoha různých variantách jsou nepřetržitě podporovaná odborníky na webové a počítačové hrozby po celém světě. Tato řešení jsou často založena na platformě Trend Micro Smart Protection Network, nové generaci infrastruktury pro zabezpečení obsahu klientů v prostředí cloud computingu navržené se zřetelem na ochranu zákazníků před webovými hrozbami. Trend Micro je nadnárodní společnost se sídlem v Tokiu, jejíž bezpečnostní řešení se prodávají po celém světě prostřednictvím jejích obchodních partnerů. Navštivte prosím http://www.tren­dmicro.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).