Hlavní navigace

Trend Micro uvádí nový software Worry-Free Remote Control Manager

[Tisková zpráva] Nejnovější produkt Trend Micro provozovaný v režimu SaaS otevírá trh pro resellery poskytující řízené bezpečnostní služby malým a středním podnikům

Sdílet

Unterschleissheim, Německo – 1. listopadu 2007 – Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), leader na trhu síťového antivirového softwaru a softwaru pro zabezpečení internetového obsahu a souvisejících služeb, ohlásila svůj nový produkt Trend Micro Worry-Free Remote Control Manager, komponentu bezpečnostní platformy Trend Micro SecureCloud prodávané v obchodním modelu SaaS (Software-as-a-Service).

Worry-Free Remote Manager byl speciálně navržen tak, aby vyhověl nárokům IT resellerů poskytujícím služby malým a středním organizacím (SMB), které obvykle nemají vlastní potřebné IT zdroje.

Reselleři mají často problémy při poskytování služeb malým podnikům, pro které jsou obvyklé provozní náklady a investice do infrastruktury příliš vysoké. Trend Micro tyto problémy řeší tím, že registrovaným resellerům poskytuje jednu webovou konzolu s bezpečnostním Worry-Free programem, jejíž pomocí mohou spravovat IT systémy mnoha zákazníků. To umožňuje IT resellerům snížit administrativní náklady a dobu a dovoluje jim potenciálně zvýšit zisky plynoucí z poskytování služeb malým a středním podnikovým zákazníkům.

Jako online portál technické podpory poskytuje Worry-Free Remote Manager partnerům Trend Micro z řad resellerů lepší přístup k technickým znalostem a informacím. Je přístupný přes jednotné webové rozhraní a resellerům nabízí okamžitý přehled o stavu zabezpečení IT sítí jejich zákazníků. Resellerům poskytuje kriticky důležité informace včetně upozornění v reálném čase a automatické administrace a dovoluje jim tak snížit celkové náklady na vlastnictví spojené s poskytováním služeb jejich SMB klientům.

Výhodami Trend Micro Worry-Free Remote Manager jsou zlepšená účinnost, díky níž lze snížit provozní náklady a zvýšit kvalitativní úroveň služeb. Té se dá dosáhnout správou vyššího počtu úloh v daném čase z pouze jediné konzoly – což zároveň znamená menší administrativní zátěž při analýze dat jednotlivých zákazníků napříč různými lokalitami. Díky snazšímu přístupu k zákaznickým datům a podrobnějšímu přehledu o zákaznických sítích mohou reselleři efektivněji splnit současné i budoucí bezpečnostní nároky svých zákazníků.

„Trend Micro má vedoucí pozici na trhu z hlediska poskytování nové generace nástrojů svým resellerům pro podporu jejich zákazníků. Nabídkou nového Worry-Free Remote Manageru v modelu software-as-a-service podporujeme naše resellery v jejich roli bezpečnostních konzultantů pro podniky.“ říká Anthony O’mara, viceprezident Trend Micro pro prodej a provoz v regionu EMEA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).