Hlavní navigace

Trend Micro zveřejnil nové nabídky bezpečnostních řešení pro malé a střední podniky, které využívají Microsoft Windows Vista

[Tisková zpráva] Londýn, Spojené království – 9. května 2007 – Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), leader na trhu síťového antivirového softwaru, softwaru pro zabezpečení internetového obsahu a souvisejících služeb, ohlásila okamžitou dostupnost bezpečnostních řešení Trend Micro Worry Free pro malé a střední podniky (SMB), která jsou certifikována pro použití v prostředí Microsoft Windows Vista.

Sdílet

Jak Trend Micro Client Server Security, tak Client Server Messaging Security 3.6 pro SMB získaly certifikační logo Windows Vista, první pro významného dodavatele bezpečnostních řešení.

„Po úspěšném uvedení naší verze pro Spojené státy v březnu jsme potěšeni, že dříve než naši konkurenti můžeme nabídnout i evropskou verzi s vícejazyčnou podporou,“ řekl Simon Denman, regionální marketingový ředitel Trend Micro. „Při předpokládaném růstu poptávky po Windows Vista si mohou být naši zákazníci jisti fungující ochranou proti takovým bezpečnostním rizikům, jako jsou webové hrozby.“ Stávající zákazníci s platnou licencí si mohou stáhnout nejnovější verzi bezplatně ze stránek www.trendmicro-europe.com.