Hlavní navigace

TŘETÍ TÝDEN FILMOVÉ ZIMY ZAVEDE PUTOVNÍ KINO ČESKÉHO ROZHLASU REGION NA MĚLNICKO

[Tisková zpráva] Po celý únor 2009 putuje tým Českého rozhlasu Region po středních Čechách v rámci druhého ročníku projektu Filmová zima. V třetím únorovém týdnu se na české komedie mohou těšit obyvatelé obcí na Mělnicku.

Sdílet

Každý všední den si mohou návštěvníci putovního kina Českého rozhlasu Region vybrat jeden z pěti českých filmů. Připraveny jsou komediální snímky U mě dobrý, Gympl, Roming, Chyťte doktora a Bobule. Film, který si návštěvníci putovního kina odhlasují, se bude promítat vždy v tradičním čase od půl šesté.

„Za prvních 9 dnů Filmové zimy jsme přivítali 259 diváků, nejúspěšnějšími snímky jsou zatím Bobule a U mě dobrý“, konstatuje Michal Plšek, vedoucí filmového týmu Regionu. „V Senomatech na Rakovnicku jsme v úterý 10. února dokonce zaznamenali rekord, do kina přišlo 73 návštěvníků“, dodává.

Obce na Mělnicku, které v rámci Filmové zimy navštíví putovní kino Českého rozhlasu Region:

  • Pondělí 16.2.2009 – Obříství, zasedací místnost OÚ, Mělnicko
  • Úterý 17.2.2009 – Lužec nad Vltavou, Kulturní dům Vltavan, Mělnicko
  • Středa 18.2.2009 – Dolní Beřkovice, Společenský dům Na Knížecí, Mělnicko
  • Čtvrtek 19.2.2009 – Hořín, Hospoda U Hřiště, Mělnicko
  • Pátek 20.2.2009 – Malý Újezd, Hostinec, Mělnicko

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše. Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).