Hlavní navigace

Tři diváci Novy Cinemy se stanou hvězdami obrazovky!

[Tisková zpráva] Již potřetí chystá stanice Nova Cinema originální soutěž, jejíž výherci se mohou stát hvězdami televizní obrazovky. Tři šťastlivci mohou předvést svůj herecký talent a zahrát si v předělech mezi pořady, které se na Nova Cinema objeví již na podzim.

Sdílet

Praha, 21. září 2011 – Kvůli velkému ohlasu mají diváci kanálu Nova Cinema již potřetí možnost vyhrát unikátní soutěž a stát se hvězdami obrazovek. Od pondělí 19. září do neděle 25. září 2011 se během večerního vysílání stanice Nova Cinema bude na obrazovce objevovat soutěžní otázka, každý den jiná. Diváci, kteří odpoví alespoň na jednu z nich, se dostanou do losování, jehož vítězové si zahrají v předělech mezi pořady a užijí si své chvíle slávy na televizní obrazovce.

Každý divák může na jednu otázku odpovědět pouze jednou, a to na emailovou adresu soutez@novaci­nema.cz vždy do 10:00 následujícího dne. Stačí uvést správnou odpověď, jméno a příjmení, adresu, kontaktní telefon a přiložit vlastní fotografii. Soutěžící mohou odpovídat na všechny soutěžní otázky, čímž zvýší šanci na výhru.

Kteří soutěžící se stanou hvězdami Nova Cinema, bude oznámeno ve středu 28. 9. 2011 během filmu Finty Dicka a Jane. Ten stanice odvysílá ve 20 hodin

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).