Hlavní navigace

Trosečníci bojují už čtvrtý týden!

[Tisková zpráva] Podle informací z místa natáčení bojuje i televizní štáb. Počasí je velmi proměnlivé, ostré slunce střídá déšť a bouřky, které způsobují výpadky signálu. Soutěžící se už přesvědčili na vlastní kůži, že Perlové ostrovy jsou místem, kde zážitek z nádherné přírodní scenérie narušuje bodavý hmyz. Mezi překrásnými rostlinami se vyskytují i druhy smrtelně jedovaté, u kterých stačí sníst jediný lísteček, který může přivodit smrt. Skály umí být pěkně zrádné a při jejich slézání může dojít k nejednomu ošklivému šrámu na kůži. Na druhou stranu jsou skály domovem živočichů, které soutěžící pojídají.

Sdílet

Své si v tomto nevyzpytatelném prostředí užívá i štáb. Na ostrově Contadora, kde televizní štáb sídlí, někdo vypustil z klece v Zoo dva oceloty – velmi nebezpečné kočkovité šelmy. Jedna z nich – březí samice, stihla do rána zakousnout několik ovcí a opeřenců. Proto museli být členové štábu i Trosečníci, kteří přijeli na Contadoru v rámci natáčení, pod zvýšenou ostrahou. Tráví totiž svůj čas pouze venku a hrozilo riziko napadení. Po dvou dnech byli naštěstí oba oceloti odchyceni a vráceni zpět do zoo.

Někteří členové realizačního týmu navíc musí brát antibiotika kvůli četným štípancům od moskytů a jednoho z kameramanů dokonce velmi spálilo slunce během natáčení. Přes všechny nepříjemnosti natáčení dále zdárně probíhá, byť si soutěžící i štáb opravdu sahají na dno svých sil.