Hlavní navigace

TrustPort s novým webem a letní slevou

[Tisková zpráva] Brno, 26. 6. 2009 – Začátkem července přejde do ostrého provozu nový webový portál společnosti TrustPort, výrobce bezpečnostních řešení pro domácí i firemní zákazníky. Zákazníci, partneři, novináři a ostatní uživatelé se mohou těšit na moderní webové stránky, ve kterých se snadno zorientují a naleznou potřebné informace. Při příležitosti této události TrustPort spustí akční letní slevu ve výši 40 % na produkty TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security.

Sdílet

Webový portál nabídne přehlednou strukturu a jednoduchou navigaci ve svém obsahu. Stránky se vyznačují čistým grafickým designem, navazujícím na elegantní metalický vzhled, který společnost používá již od podzimu loňského roku. Po obsahové stránce byla tvorba nového webu vedena snahou poskytnout maximum potřebných informací.

„Nové webové stránky jsou zásadním krokem v naší obchodní a marketingové strategii,“ říká k tomu Vladislav Němec, ředitel společnosti TrustPort. „Posílí povědomí veřejnosti o našich řešeních, zefektivní komunikaci s obchodními partnery. Ke zlepšení dochází také v oblasti nákupu produktů a technické podpory.“

Informační a funkční hodnotu nového webového portálu ocení všechny skupiny jeho návštěvníků. Zákazníci hledající vhodný bezpečnostní software zde získají veškeré produktové informace v souhrnné a přehledné formě. Zákazníci, kteří již software zakoupili, naleznou odpovědi na své otázky; rovněž mohou snadno posílat dotazy na obchodní a technickou podporu.

Obchodním partnerům společnosti TrustPort je určena samostatná sekce stránek, shrnující zásady partnerského programu. „Chceme našim potenciálním i stávajícím partnerům lépe představit výhody prodeje našich produktů,“ vysvětluje Marcela Parolková, vedoucí obchodního oddělení společnosti TrustPort. „Vedle vysoké marže a všestranné podpory prodejců bych zdůraznila osobní přístup k partnerům, který nás odlišuje od konkurence.“

Nový webový portál TrustPortu na adrese www.trustport.com bude zatím k dispozici v anglické a české jazykové verzi, tedy zejména pro americké, australské, britské, kanadské, české a slovenské uživatele. Připravuje se španělská a německá jazyková verze; k jejich spuštění dojde v blízké budoucnosti. Španělsky a německy mluvící uživatelé mohou mezitím používat původní webové stránky.

Společně s novým webem odstartuje akční sleva na bezpečnostní produkty TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security v licenci pro jeden, tři či pět počítačů. Sleva ve výši 40 % potrvá po celé léto. Zákazníci si tak mohou pořídit špičkovou antivirovou ochranu svých desktopů a laptopů za zcela bezkonkurenční cenu. Tato sleva se netýká produktů na ochranu přenosných paměťových médií, TrustPort USB Antivirus a TrustPort U3 Antivirus.