Hlavní navigace

TrustPort zahajuje činnost na Blízkém východě

[Tisková zpráva] Dubaj, 19. 8. 2010 – TrustPort, přední výrobce bezpečnostního softwaru, oznámil zahájení své činnosti na Blízkém východě. Česká značka bude řídit své služby v oblasti marketingové, provozní a technické podpory pro tento region ze Spojených arabských emirátů.

Sdílet

Bezpečnostní produkty TrustPort používají vysoce účinnou antivirovou technologii, řadící se mezi nejlepší antivirová řešení na světě, pokud jde o detekci virů a spywaru. Produkty TrustPort jsou k dispozici v několika jazycích a chrání firmy a domácí uživatele ve více než stovce zemí.

Vladislav Němec, ředitel společnosti TrustPort, řekl při zahájení činnosti pobočky TrustPort Middle East: „Blízký východ a region Asie a Pacifiku jsou pravděpodobně nejslibnějším světovým trhem, s rapidním nárůstem informačních technologií. Naším cílem je zajistit naši stálou přítomnost v oblasti. Ústředním bodem naší činnosti na Blízkém východě budou Spojené arabské emiráty, a to vzhledem k jejich výhodné logistické poloze. Otevření naší pobočky zde je prvním krokem naší expanze v tomto regionu.“

„Součást naší obchodní strategie pro Blízký východ bude vytvoření linky nepřetržité technické podpory pro tuto oblast,“ říká Roman Veleba, manažer zahraničního obchodu společnosti TrustPort. „Ta má zajistit, aby se naším zákaznické základně v regionu dostalo důkladných a kvalitních služeb. Jakékoli dotazy ohledně instalace produktů, jejich nastavení a řešení problémů budou obratem zodpovězeny.“ Centrum podpory se sídlem ve Spojených arabských emirátech běžně vyřeší problém během čtyřiadvaceti hodin.

TrustPort Middle East bude zajišťovat všechny obchodní aktivity, včetně technické podpory, výroby produktů, jejich distribuce a přepravy. „Zvláště budeme prosazovat naše produkty pro koncové počítače, TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security, poskytující nejvyšší virovou detekci na světě. Tyto produkty chrání počítač na všech vstupních bodech, včetně internetového připojení a výměnných paměťových médií,“ dodává Roman Veleba.

TrustPort Antivirus Business a TrustPort PC Security Business, firemní verze základních produktů s několika skenovacími motory, nabízejí možnost centrální správy na mnoha koncových počítačích v podnikové síti. TrustPort USB Antivirus doplňuje portfolio o nenákladnou a účinnou ochranu výměnných paměťových médií.

TrustPort si vybudoval rozsáhlou síť partnerů na všech kontinentech, distribuující produkty domácím i firemním zákazníkům. Světové ústředí společnosti se nachází v Brně, druhém největším městě České republiky, která je součástí Evropské unie.

Profil společnosti TrustPort
TrustPort je významným výrobcem softwarových řešení pro bezpečnou komunikaci a spolehlivou ochranu dat. Produkty firmy TrustPort se v současné době svou kvalitou řadí ke světové špičce. V nezávislých testech se umisťují vždy na předních příčkách díky vynikající antivirové technologii, postavené na dvou skenovacích jádrech.

Produkty firmy TrustPort jsou nabízeny v několika jazykových mutacích a chrání firmy a domácnosti ve více než stovce zemí světa. Společnost TrustPort patří do Cleverlance Group, která se řadí mezi přední středoevropské podniky poskytující řešení a služby v oblasti informačních technologií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).